Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha nagyon tetszik egy srác, és rám néz, visszanézek 1 pillanatra, de egyből elkapom a fejem. ,? : D Még1 kérdés lent!? : )

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik..Párszor észreveszem hogy hosszabb ideig néz,ránézek,és egyből elkapom a fejem..Ezt többször.És ő is elnéz olyankor..

Másik kérdés: Nem nagyon ismerem,1-2x beszélgettünk.De nagyon tetszik..Ha néz,az jó jel? Olyan is volt hogy nézett,visszanéztem(nem kaptam el a fejem) és integetett(köszönt.)..:) Bocsi a sok hülyeségemért,de érdekel nagyoon..:) És ha továbbra se merek visszanézni rá,hiheti azt hogy nem tetszik nekem?


2010. szept. 25. 19:27
 1/2 Kaileena2 válasza:
Az jó jel ha nézni szokott.De csinálj valamit magaddal mert hiheti azt.Légy magabiztos ne vedd el a fejed folyton nyugodtan mosolyogj rá ha úgy tettszik kicsit flörtölő vigyorral.
2010. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi lennék, de nálunk volt többször is hogy hosszasan néztük egymást de többször előfordult már az is hogy ugyanúgy elkaptam a fejem ahogy te is!
2010. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!