Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne a tudtára adnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne a tudtára adnom, hogy semmit se akarok tőle?

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy van egy férfi barátom, aki érzésem szerint többet akar. Egy jóideje ezt érzem. Nem közeledett soha de gyakran akar találkozni és nincs barátnője se. Mindig ő hív el valami programra vagy találkozni és már nagyon sokszor visszautasítottam más programra vagy elfoglaltságra hivatkozva. Úgy tűnik mégse esik le neki. Messengeren rengeteget ír és ha pár óráig nem válaszolok akkor aggódik. Nekem már terhes ez a helyzet. Az a baj hogy vissza se tudom utasítani mert konkrét lépést nem tett. Emberileg bírom de nem akarok tőle semmit és nem hiányzik hogy állandóan rajtam lógjon.

2022. szept. 14. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Mondd azt, hogy szerelmes lettél valakibe. Aztán ha nem kopik le, én letiltanám.
2022. szept. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Legközelebb mondd azt, hogy azért nem érsz rá, mert randizni mész.
2022. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Hívd ki egy kick-box-meccsre, győzd le, és ezzel jelzed felé a dolgokat.
2022. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Hát inkább ilyen haver és amúgy nem is barátkoznál vele?

Ha még jóban akarnál vele lenni, akkor megmondhatod, hogy nem tudod hova tenni, hogy ennyit keres és ennyiszer akar veled találkozni és azt érzed többet vár barátságnál, de te nem úgy érzel iránta és félreértette.

Amúgy meg, ha mindegy, akkor szerintem is mondd azt, hogy randid lesz meg ilyenek. Ha pedig ezen kiakad, akkor elmondhatod neki ugyanazt a monológot, amit az előbb írtam, hogy félreértette a barátságotokat és semmi joga a hisztihez.

2022. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
Hogyan kerültetek kapcsolatba a Messengeren? Egyszer megadtad neki a címed?
2022. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 Mert te csak olyat veszel fel facebookra, aki tetszik neked? Nyilván ismerik egymást valahonnan.
2022. szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy csak annyi hogy ritkábban írsz neki :D
2022. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon egyszerű:

Ő: Mizu:

Te: Randira készülön Bélával. Ez már a második randink, remélem már csók is lesz

2022. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Esetleg az őszinteséggel is megpróbálkozhatnál. Tudom, hogy ez fel sem merült benned, de tudod, egy barátságnak ez lenne az alapja. Ahelyett, hogy a gondolatolvasás képességét várnád tőle, meg is mondhatnád, hogy mik a tények.
2022. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Amikor volt hogy egész hétvégén nem válaszoltam neki mert valóban végig programom volt, akkor volt hogy felhívott...

Kösz a tippeket. Lehet bejátszom a randis dolgot ha máshogy nem jön össze. Idegen tőlem hogy a randijaimról beszéljek, barátnőimet is csak akkor avatom be mikor már komoly a dolog és nem is szeretek erről beszélni. Hazudni se szeretek de már nekem sincs jobb ötletem. Alapból egy jó haver és jó ember is, nem bántanám meg olyasmivel hogy csak úgy letiltom.

2022. szept. 14. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!