Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az ilyen jellegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ilyen jellegű közeledéssel mit csináljak?

Figyelt kérdés
A főnököm folyton kellemetlen helyzetbe hoz a “közeledésével” főleg mikor csak mi vagyunk. Ma is zárás után takarítottam, és épp a rongyot mostam mi, amikor mögém állt, egészen a pulthoz szorított, és a két kezével mellettem előre nyúlt és megfogta a mosogató szélét erősen. Se leguggolni nem tudtam, sem oldalra menekülni, se semmi. És halkan közölte, hogy innen csak egy csók a kiút. Megcsókoltam, mert féltem, hogy agresszív lesz. Próbáltam már felmondani, de “véletlen beleesett az iratmegsemmisítőbe a levelem” meg hasonló dolgok történtek. Sokszor obszcén beszólásai vannak, vagy rácsap a fenekemre, vagy ilyesmi, de mindig nagyon ügyel rá, hogy csak mi tudjunk róla. Nem tudom mit csináljak ezzel, egyértelmű számomra, hogy ha megteszem amit akar, tehát lefekszem vele, nem áll meg egy alkalomnál… ezért fel lehet jelenteni, ha nincs szemtanú? Vagy mit lehet csinálni? Ha nem megyek be dolgozni, akkor fizetés nélküli szabadságra ír és hívogat nap közben, egyébként pedig van, hogy éjszaka felhív… én csak 19 vagyok, ő pedig szerintem már túl van a 40-en…

2022. szept. 17. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Megcsókoltam, mert féltem, hogy agresszív lesz."

Ez hiba volt, de nincs minden veszve.

Ha nem mész be dolgozni, hogyan igazolod?

Ne vedd fel neki a telefont.

Ha zaklat, mondd meg neki, hogy nem akarsz vele semmit és hagyjon békén vagy jelented.

2022. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit a főnököd csinál, az bűncselekmény, munkahelyi zaklatás. Lépj kapcsolatba a www.nane.hu szervezettel, kérdező.
2022. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Add fel postán a felmondásodat tértivevényes levélben. Ha utána elveszik a cégnél, az már nem tartozik rád. A levél kézbesítésétől számolódik a felmondási időd.

Olyan nincs, hogy egy munkahelyről nem engednek el (leszámítva néhány spec. helyet, pl. rendőrség).

Egyébként tényleg bűncselekményt követ el a főnököd, de jobban jársz, ha eltávozol másik munkahelyre, mintha egy nehezen bizonyítható váddal feljelented.

2022. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"jobban jársz, ha eltávozol másik munkahelyre, mintha egy nehezen bizonyítható váddal feljelented."

Sajnos valószínűleg jobban jársz - idegileg, bár igazából a zaklatódnak kéne onnan mennie.

2022. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!