Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, fiatal férfiak! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, fiatal férfiak! Nektek bejönnék? (Többi lenn.)

Figyelt kérdés

23/L

Van múltam. Voltam házas, a kezeim hegesek, mert sokszor küszködtem depresszióval (már nem csinálom). De 2-szer próbáltam öngyilkos lenni (utoljára másfél éve, így hagytam ott a volt férjemet). Bár azokat a fiúkat, akik a közelmúltban próbálták velem ismerkedni, látszólag ez nem zavarta.


Külsőm:

68kg/164 cm, körte alkat. Átlagosak a melleim, a derekam keskeny, a csípőm széles, tehát van egy kis pocakom, és jó nagy (nem feszes) fenekem.


A hajam vékony szálú, inkább egyenes, barna, válltól kicsit lejjebb ér. Az első tincs és hátulról egy kicsit rejtettebb tincs rózsaszín. A 2 fő fülbevalómon kívül van még 6 fülpiercingem.

Többnyire rock zenét hallgatok, öltözködés terén is inkább a fekete de egyszerű ruhákat preferálom (ez nem jelenti azt, hogy egyáltalán nem hordok színeset).

Az arcom sokak szerint szép, valakinek átlagos, nekem nem tetszik. Nem tartom csúnyának, de szépnek sem magamat. A szemeim kékek. Kifesteni csak a szempillámat és a szemöldökömet szoktam.

Én kicsit metalhead-nek vallom magam, de mivel nem vagyok az a túl extrém, a legtöbben nem mondanák meg rólam, és meglepődnek, ha "lányos" zenék helyett inkább AWS-t vagy BMTH-t hallgatok.


Nem ismerkedni akarok így látatlanban, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Leírás alapján mit gondoltok egy ilyen lányról?

Ne kíméljetek.



2022. szept. 18. 00:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem igazán. Zűrös csaj lehetsz- az összevagdalt kéz nem túl jó jelzés.
2022. szept. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Elvált, öngyilkos hajlam már elég a nemre. A többi részletkérdés.
2022. szept. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Eleve ossze sem jonnek aki ilyen fiatalon elvalt
2022. szept. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
válás zavar
2022. szept. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
Én megnéznék rólad egy képet, mielőtt véleményt mondok. Esetleg privibe
2022. szept. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
A nagyjával semmi probléma, bár az fura hogy ilyen fiatalon már házas voltál és el is váltál. Ez aggasztana és olyan nem tudod mit kezdj magadadal és a másikkal érzésd ad, amiután nem gondolnám h komolyan lehetne veled tervezni hiszen egy házasság se egy komolytalan dolog és ha ezt meg is lépted egyből ki is léptél belőle. Jó persze volt rá okod gondolom az öngyilkosságon kivül, de valahogy nekem fura. De a többi kellemes, sőt idilli.
2022. szept. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nem egyből léptem ki,hanem 2 és fél év után. Soha de soha nem hagytam volna el, ha már összekötöttük az életünket. Inkább választottam volna a halált, mert azt hittem, hogy nélküle nem tudok élni. Meghalni nem hagytak, de visszamenni se hagyott már hozzá a családom. Nekem akkor nem volt erőm vitatkozni senkivel, úgyhogy úgy gondoltam hogy maradok a szülői háznál 1-2 hetet. Azóta kiismertem a legsötétebb oldalát is, és nem tudom, hogy 2 és fél év házasság alatt hogy nem vettem észre, hogy rossz ember. Naiv vagyok, ez lesz a vesztem. De szarok mostmár mindenkire, aki nem kedvel, azóta jobban élvezem az életet 😁

Köszi mindenkinek a válaszokat ☺️

2022. szept. 18. 03:06
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Ugy hogy nem egybol kellett hozzamenni
2022. szept. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
28%
Kommentelőknek szól, ismerek olyant aki 15 évesen jött össze párjával 7 évig jártak meg 2 évig voltak házasok, és elváltak mert a srác megcsalta. Nem feltétlen felelőtlen az aki fiatalon házasodik és így alakul.
2022. szept. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%

Engem a válás nem érdekelne, mivel a házasságról úgy gondolom, hogy csak egy papír.

Sokkal jobban zavar az öngyilkossági kísérlet, egy bántalmazó kapcsolathoz ragaszkodás, és ami ezeket okozta. Nekem túl problémás lennél, én meg neked túl unalmas. Valószínűleg még a haverságig se jutnánk el.

2022. szept. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!