Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal fiúk/férfiak, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiúk/férfiak, nektek bejönne egy ilyen csaj, vagy ez szerintetek túl fiús stílus?

Figyelt kérdés
Egy olyan lány akinek fel van nyírva a kupájig a haja, és összekötve hordja mindig olyan fiús stílusban, laza kontyban vagy copfban. Ezenkívűl bő ingeket visel, legtöbbször kockás inget, és bő nadrágot bakanccsal. Van orrpiercingje és a száján is van egy karika piercing. Meg a karjain is sok tetoválás van. Ez már túl fiús stílusnak számít nektek fiúk, vagy még beleférne, sőt imponálna, hogy nem az a cicababa?

2021. okt. 22. 22:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%
Szeretem a punkokat és a rockereket, metalosokat is.
2021. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Tudom, megragadtam a lényeget, de mi az a kupa, vagy kupája, kupájig?
2021. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
Tuti hogy a csaj sajàt kapura jàtszik!
2021. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
Ezt a piros fekete kockás inget csak leszbiignek hivom
2021. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

2, ami hátul van a fejeden alul a nyakad fölött. Most én se tudom elmagyarázni, a lényeg, hogy a haja legalsó rétege fel van nyírva, ami akkor látszik csak ha fel van kötve a haja.

Szerintem is leszbis egyébként a stílusa.

De azért 4-es, na, én fiún is láttam már ilyen inget, ez nem fair, hogy a fiúknak okés, de a lányoknak nem. :D Mondjuk én feminin vagyok inkább, de nekem is volt régebben ilyen ingem és szerettem. :D

2021. okt. 22. 22:20
 6/27 A kérdező kommentje:
Állítólag azért öltözik így, hogy bevágódjon a fiúknál. De kitudja, lehet, hogy ez csak egy kamu duma volt és nem akarja elmondani, hogy leszbikus, meg tereli a fiú témát is. Meg nekem fura, hogy valaki ezzel akarna bevágódni, mert én is úgy tudom, hogy a fiúk pont, hogy a csajos külsejű lányokat szeretik, akik azért mutatnak egy kis cicit, meg popsit, de ez szerintem kamu duma, hogy a fiúk miatt öltözködik így, mert a fiúk többsége pont az ellenkezőjére gerjedne. :D
2021. okt. 22. 22:25
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

Akkor az egy leszbikus fèrfi lehetett


😆😆

2021. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

Hát ha te már eldöntötted szakértő szemmel hogy leszbikus, akkor mi a kérdés? Mit foglalkozol vele?

🤦

2021. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
8, csak kérdezem, hogy ez bejönne-e egyáltalán bármelyik hetero fiúnak? Még ha nem is igaz amit mond, azért érdekel, hogy mennyi fiúnak jönne ez be ténylegesen, de ahogy itt látom egynek sem. :D
2021. okt. 22. 22:32
 10/27 anonim ***** válasza:
83%

#9

Pedig nekem nagyon is bejöttek mindig is az ilyen lányok. Ők vagányabbak, bevállalósabbak és nem utolsósorban egyedibbek, mint a sorozat gyártott plázap*csák. :D

2021. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!