Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik fiatalként hajtották a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik fiatalként hajtották a fejüket komoly kapcsolatra,azoknak a tapasztalataira lennék kíváncsi.Ez elmúlik?

Figyelt kérdés
18 éves voltam mikor megismertem jelenlegi párom,immár 7 éve.Futó kalandnak indult,aztán egymásba szerettünk.6 hónap elteltével összeköltöztünk.Eleinte nehéz volt,nekem új volt minden.Félre ne értsétek,volt párkapcsolatom előtte is.Aztán összekovácsolódtunk,és azóta is nagyon boldogok vagyunk együtt,a természetes veszekedésekkel persze.Viszont...és most meg fogtok kövezni,de egy furcsa érzés van bennem mostanában.Mi van akkor,ha később az a tipikus megbolondult nő leszek aki nem élte ki magát? Az elmúlt hónapokban ahogy azt tapasztaltam hogy tetszem valakinek,hirtelen izgatott a mi lenne ha gondolata.Mégis úgy érzem hogy sose akarnám megtenni.És erre kíváncsi lennék hogy hányan èrezték így még magukat,akár nőként,akár férfiként?Mi lett ezután?
2022. szept. 18. 04:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Ezután eldöntöd, hogy hűséges maradsz, vagy kipróbálsz másokat. Ennyi, nincs ebben semmi bonyolult.
2022. szept. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Bár mi meleg pár vagyunk, de szerintem témába vág. Én 19, párom meg 17 volt, amikor összejöttünk. Ez volt 12 (igen, tényleg annyi) éve. Nálunk is voltak ezek a 'mi lenne ha' feltevések mindkettőnk részéről. Ha túl sokáig magadban tartod egyszercsak azon kapod magad, hogy már nem csak kósza gondolat az, hogy kellene még egy picit rïbanckodni, mielőtt elköteleződsz, hanem céllá válik. Ezt mindenképp magadban kell tisztázni, hogy mit is akarsz ettől a kapcsolattól. Mivel mi mindketten voltunk ebben a helyzetben, leültünk megbeszélni és megállapítottuk a miértjét a dolgoknak, majd orvosoltuk azt anélkü, hogy bármelyikünk is félrekūrt volna.

Ha kétségeid vannak, mindenképp beszéld meg a pároddal. Azért a párod mert elvileg van bizalom meg tisztelet, őszinteség köztetek.

31/f

2022. szept. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Hat vannak parok akik gimi ota egyutt vannak es szandi is egyutt van a ferjevel 16 eves kora ota boldogan pedig mar lassan 50 lesz. Itt az a gond hogy a kapcsolat kezd unalmas lenni, nem eri uj inger, nincs feladat.
2022. szept. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Mi 19 évesen jöttünk össze már 21 éve. Soha nem csaltuk meg egymást. Mindig mindent megbeszélünk. Ez a titaka.
2022. szept. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem beszéld meg a barátoddal, sokkal jobb mint megcsalni. Lehet ő is gondolkodik nyitott kapcsolaton, avagy időnként bevenne harmadik felet. Ez tőletek függ mi fér bele egy kapcsolatba.
2022. szept. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem kezdesz ráunni, de szereted, mint embert. Ez normális szerintem, egyszerűen ennyi volt ebben a kapcsolatban. Lehet valakit rajongásig szeretni, úgy, hogy pont nem érdekel senki más.

És van olyan is, hogy az ember folyton kifele nézelődik, mert valami hiányzik a kapcsolatból (általában a szenvedély)

2022. szept. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Sztem ez személyiség függő! Hűséges vagy e vagy sem.
2022. szept. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

Rajongásig szeretni valakit pont nem egészséges, és EZ csitul le egy idő után, ami után az ember érdektelen lesz a másik felé.


Kérdező, értem, hogy mire gondolsz.

Nekem is csak komoly kapcsolataim voltak, volt egy négy éves, egy egy éves és a jelenlegi is másfél éve tart.

Én is gondolkoztam ezen, hogy ni lesz, ha akarok egy kis “szabadságot”, de rájöttem, hogy engem ez sosem vonzott, plusz más frkak miatt, csak hogy elmondhassam, több emberrel voltam, nem érne meg felrúgni egy jól működő, szerető, kiteljesedett párkapcsolatot.

Szerintem ez a kiélés dolog a kiégés szinonimája, és egyértelműen arra utal, hogy minél több emberrel próbáljon mi az ember minél több mindent, aztán majd ott marad a végén egy lelki roncskent, aki 40 évesen is egyedülálló…

Egy kapcsolatban is pont olyan jól tudsz bármit csinálni (egy JÓ kapcsolatban), mint amikor szingli vagy, az össze-vissza dgast leszamitva.

Emiatt ne aggodj, teljesen okes, hogy felmerül benned a gondolat, de végső soron a döntéseink határozzák meg, kik vagyunk, nem a gondolataink.


24N

2022. szept. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%
Egy idő után el jön ez a pont is, általában ilyenkor fel szokott merülni a nyitott kapcsolat ami valószínűleg jót tenne.
2022. szept. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Mi 16év vagyunk együtt, felneveltem a gyerekét, oké mára sajátomként szeretem, erre ehét kedden közölte velem, hogy elköltözik. 33/f
2022. szept. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!