Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3napja beszélek egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3napja beszélek egy lánnyal, de mindig én irtam eddig ő soha, folytassam meg pár napig vagy haggyam a francba? Ha ra irok jol eldumalunk amúgy.

Figyelt kérdés
2022. szept. 18. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Csak unatkozik,nem akar tőled semmit,komolytalan.
2022. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%

:D :D :D


Április óta ebben vagyok. Héten megbeszéltük a szombati talit, közben másról is beszéltünk, ezért újra írtam neki, azt már el se olvasta, így természetesen tegnap nem találkoztunk. Elengedtem. Már augusztusban volt egy ilyen kör, utána a születésnapja miatt ráírtam, azt megköszönte, és bocsánatot kért, hogy az előzőre nem válaszolt, de persze talizhatunk! Na, ennek eredménye a tegnapi, ami nem volt. :D Klasszikus volt a megismerkedésünk, emiatt azt hittem, ennek így kellett történnie, de hagyjuk ezeket a nagy dolgokat. MEglátjuk, mi lesz vele 10 év múlva. "Szerencsére" megyünk ki az időből, ilyenkor sajnos csak az vigasztal, ha senki nek nem fog szülni.


32F

2022. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Én akár a lány is lehetnék (nagyjából ugyanez a szitu), és én például azért nem írogatok a srácnak, mert nem igazán osztott meg eddig magáról semmi igazan személyes infót (pedig érdeklődtem). Elvárja, hogy faggassam, én meg úgy érzem, nem is érdeklem eléggé, olyan nyögvenyelős az egész...
2022. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Van, aki félénk, nem mer kezdeményeznii, bátorítani kell, vagy kicsit irányítani. Mondtad neki, hogy ő is kérdezhet, írhat? Nem bizti, hogy ez unatkozás miatt van részéről... Én adnék még neki esélyt.
2022. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

2

Mert szülni ugyebár minden nő akar. Ja várj...

2022. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár napig még próbálkozhatsz, de nem érdemes nagyon belelovagolni magadat, de nyugodtan megjegyezheted, hogy örülnél ha ő is keresne. Hasonló szituban voltam én is most, és kiderült, hogy még mindig nincs túl a volt pasiján, és csak hirtelen ötletből regisztrált a társkeresőre, de 1 hónap és 3 tali után már fel se veszi a telefont és hiába is írok neki.
2022. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pötyögés helyett inkább kérdezd meg, hogy felhívhatod-e. Aztán telefonálás során kiderül... ha igent mond a randira, akkor jó, ah nem, akkor felesleges... hülyítsen akkor mást.
2022. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!