Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor társaságban vagyunk lányok-fiúk vegyesen, a fiúk látszólag bírnak, jól eldumálunk, de ha két nap múlva?

Figyelt kérdés

...de ha két nap múlva összefutunk, zavarba jönnek, nem köszönnek, elkerülnek, úgy tesznek, mint aki nem vesz észre?


Nagyon bántó ez. Mi velem a baj? Azt hiszik nem köszönnék vissza, vagy hogy kényszer beszélgetniük kellene velem? Volt iskolatársakra gondolok például. Vagy csak pia nélkül nem tudnak velem mit kezdeni?

Már huszonévesek vagyunk.....


2014. jún. 23. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon csúnya vagy, vagy nagyon jól nézel ki
2014. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nagyon csúnya tuti nem vagyok.

de modell sem. szóval ez nem lehet.

2014. jún. 23. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor küldj egy képet és megmondom:D
2014. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nemm :P

De tényleg ennyi? Nem vagyok nekik szimpi? De előtte meg ott röhögnek a poénjaimon a mocskok.

2014. jún. 23. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyankor szokott ilyen lenni, amikor valakivel futólag megismerkedtem és mikor egy idő után találkozunk, akkor nem tudom, hogy emlékszik-e még rám. Ilyenkor inkább nem köszönök.

Vagy a másik eset, hogy valakit nagyon rég láttam és nem tudom, hogy anno tegeztem-e vagy magáztam és akkor is inkább elfordulok vagy valami.


Ez nem teljesen a te eseted, de én ilyenkor szoktam így viselkedni kb.

2014. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem, hát nem.

Egyébként pont, hogy igen. Tetszel nekik, ezért vannak zavarban kettesben. De ha még csak fel sem fogod akkor ráérsz még a pasizással;)

2014. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bár csak ráérnék.:D

Inkább ne tetszenék nekik, csak köszönnének. Óvoda.

2014. jún. 23. 18:31
 8/8 One of the Anonymus válasza:
A pia az oka. Mindenek a pia az oka..
2014. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!