Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy aki 30 körül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy aki 30 körül szingli , az selejt?

Figyelt kérdés

Most leszek 29. 1 éve ért véget egy kapcsolatom, aminek nem volt jövője, közben a barátaim többsége megházasodott, vagy minimum együtt él valakivel. Nekem sehol senki. Ismerkedem, de nehéz , azért is mert otthonról dolgozom.


Még el is lennék egyedül de egyre jobban érzem a társadalmi nyomást, h kéne hogy már legyen valakim ennyi idősen.

Sokan lesajnálnak vagy lenéznek , amiért egyedül vagyok.( vagy kritizálnak)

Mintha tehetnék róla, h még nem találtam meg az "igazit"



#ismerkedés #egyedüllét #szingli #selejt #30körül #Társadalminyomás
2022. szept. 18. 21:30
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
62 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

"Igaz, hogy aki 30 körül szingli , az selejt?"


Ezt az állítást kitől hallottad így megfogalmazva, ebben a formában, kérdező?

2022. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

"egyre jobban érzem a társadalmi nyomást"

"Sokan lesajnálnak vagy lenéznek , amiért egyedül vagyok.( vagy kritizálnak)"

Ezt kifejtenéd bővebben? Miért érzed, hogy lenéznek téged emiatt?

2022. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
A házasságok nagy része szar. Az talán jobb?
2022. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
A magyarok csak ítélkezni tudnak a másik felett, így tehát nem kell elhinni, hogy selejt is lenne valaki emiatt.
2022. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, mert akkor én 40 évesen szingliként közel 4 éve már mi lennék? A selejtek selejtje? Ez a felvetés egy baromság. Ne akarj a társadalmi nyomásnak megfelelni, csináld azt, ami neked jó. Hosszútávon csak az éri meg.
2022. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Inkább egyedül boldogan, mint egy rossz kapcsolatban, csak azért, hogy elmondhasd neked is van párod. Azért nem kell senkivel lenni, hogy másnak bizonyíts bármit is. Nem kell senkinek megfelelni. Mindenki maga tudja, hogy mit szeretne, mikor szeretné, kivel. Senkinek semmi köze hozzá. Aki ezért lenéz valakit, az annyit is ér. Magadnak felelj meg. Nem tartozol senkinek magyarázattal. Ha megkérdezik, hogy van valakid és ha nem akarsz válaszolni nem válaszolsz ennyi.
2022. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
99%
Ezt akarják elhitetni, de ettől még nem lesz igaz.
2022. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%

Persze sokkal jobb egy rossz házasságban élni vagy elválni és akkor gyerektartást alig láthatod a gyerekedet!

Kösz nem

Akkor inkább egyedül eszem a steakemet.

2022. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Hogyne, tavasszal az ember még tök értékes, irigylésre méltó, szép párral, de ahogy szakítanak, nyáron már "selejt" lesz...

Eszerint a logika szerint mindenkinek 30 évesen el kell vennie az épp aktuális párját, különben irgumburgum.


34F

2022. szept. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
98%

Elnézve egykét pár mennyire fürdik a boldogságban (és ezt irónikusnak írtam) nem probléma.

Annyira búvalbaszott emberek, hogyha ezt jelenti kapcsolatban élni, akkor kösz inkább nem.

Ha nincs mit vesztened hajrá, de egyéni döntésed, mit választasz vagy hogyan élsz. Senkinek sincs joga elítélni. Nemértem mit zavar téged más mit gondol. Felőlem aztán homi is lehetsz vagy aszexuális.

2022. szept. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!