Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha évekig szingli vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha évekig szingli vagyok (vagy legalábbis komolyabb kapcsolatom nem volt) szakítás után, akkor mennyi ideig számít normálisnak, természetesnek úgy gondolni az exemre, hogy jó lenne, ha még mindig velem lenne?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 00:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs recept.

Rá gondolsz, mert nincs melletted más.

Nyiss kifelé.

2022. aug. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Úgy fél évig lett volna, de csak akkor ha évekig tartó kapcsolat volt.

Már nagyon régen nem!

2022. aug. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

PÁr hónapig.

Addig nem is lesz kapcsolatod, amíg az exed után fáj a szíved.

2022. aug. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is lehet emögött, hogy amíg vele voltal, legalább volt kapcsolatod ezért a szerep hiányzik, amit betöltött, nem ő maga. A magány miatt.

De szerintem ha egy évnél tovább tart az, hogy konkrét érzelmeket is taplalsz fele, akkor az már nem természetes.

2022. aug. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Évekig tartó kapcsolat volt.

És ha már nem érzem azt, hogy jó lenne ha még velem lenne, de attól még eszembe jut gyakran, és érdekelne mi van vele, az legalább normálisnak számít?

2022. szept. 1. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy néha eszedbe jut, de ideje tovább lépned.
2022. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az normális. Nekem is eszembe jut minden exem néha, pedig van új párom és egyik sem kellene megint :D
2022. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van aki több mint egy év múltàn sem tudja elfelejteni az exét pl én :D Minden nap gondolok rà pedig eltűntettem mindenhonnan hogy ne làssam , randizok nőkkel, alkalmim is volt stb de nem fogott meg senki úgy mint ő,addig nem is fog menni a tovàbblépés..Van ismerős aki elvàlt màr lassan 20 éve és nem tudja egyszerűen feldolgozni a veszteséget. Bele is bolondult szegény.Szòval a te eseted is normàlis. #4 A mai felületes vilàgban úgy vàltogatjàk a kapcsolatokat mint a szódàspatront ,nyìlvàn te ennek a kultúrànak vagy a részese és ezért nem tartod normàlisnak ha valaki több mint egy évig nem lép tovàbb. Nem voltàl még igazàn mély kapcsolatban senkivel valószínű. Szóval kérdező nem vagy egyedül te is olyan lehetsz mint én.
2022. szept. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!