Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek pusztán baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek pusztán baráti bók, érdeklődés a hölgy részéről?

Figyelt kérdés
Nő férfi barátok vagyunk(én vagyok férfi 29év, ő 27) már néhány éve, eddig soha nem hoztuk fel a témát hogy lehetne esetleg több közöttünk. Néhány hete elmeséltem neki az álmomat amiben egy lánnyal sétáltam összeölelkezve erdőben milyen jó érzés volt stb, és kérdezte a barátnőm hogy nem tudom ki volt a csaj, haj színe valami, mert nagyon érdekli őt, mivel ilyen imádnivaló normális pasi vagyok hogy vajon ki lehet az a "szerencsés lány" akivel romantikáztam álmomban. Egyébként pár hónapja szakított a pasijával a barátnőm. Azóta mintha sokkal többet keresné a társaságomat is. Szerintetek?

2022. szept. 21. 15:16
 1/10 anonim válasza:
93%
Kérdezz rá.29 évesen legyen már tököd.
2022. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Hát eléggé valószínű, hogy bejössz neki…60%. De nem biztos, mert lehet csak kedveskedni akart. Szerintem inkább kérdezd meg tőle.
2022. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, rá kell kérdeznem, bejövök neki szerintem azt mondta már többször régebben is hogy jó pasi vagyok, meg hogy neki is ilyen kellene mint én vagyok. Szóval rákérdezek.
2022. szept. 21. 16:07
 4/10 anonim válasza:
100%
Hajrá!
2022. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

Ritkán mondom ezt, de NEM.


31N

2022. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Ne kérdezz rá, hanem hívd el egy randira, csak ne legyen kimondva, hogy az és közeledj felé egy arra alkalmas pillanatban. Simán lehet, hogy bejössz neki, de a direkt kérdésre nem biztos, hogy "jó" választ kapnál.
2022. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Holnap ha rámír hogy szokásos módon este felé van e kedvem találkozni, akkor ott megkérdezem hogy hétvégén úgyis még jó idő lesz, van e kedve elmenni kettesben valahová sétálni, ott meg majd óvatosba lefigyelem a reakcióit! Persze néhány bókot elejtek majd!
2022. szept. 21. 17:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Írj hogy mi lett a vége. Érdekel!

Sok sikert!

2022. szept. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elhívtam a randira, azt mondta hogy már ő is el szeretett volna hívni engem, ugyhogy alakulunk! Köszi a segítséget mindenkinek!!!
2022. szept. 23. 06:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Aztán du.gd meg rendesen.
2022. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!