Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a férfiak és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a férfiak és a nők esetében is?

Figyelt kérdés

Szóval, én nagyon sok férfit, vagy fiút ismerek (19-25) között, akik azt szajkózzák, hogy jobban megértetik magukat, és jobban kijönnek az idősebb nőkkel (30-45), hamar egy hullámhosszra kerülnek, így velük szívesebben ismerkednek, mint a saját korukbeli lányokkal, nőkkel (19-25)


De, ha egy lány/nő (19-25) mondja azt, hogy jobban érzi magát egy idősebb, érettebb férfival (30-50), akkor egyből apakomplexusos, meg biztos, hogy sugardaddy.



Miért van ez a hozzáállás?

Tapasztalom mindkét oldalt.


37N


2022. szept. 23. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Mert az ilyenek nem találják meg egymást. Épp azért mert csak felfele korosztályban keresgélnek.

Nekem is sokáig az volt hogy idosebb ferfit kerestem mert a korombeliek eretlenek vagy csak tok mas elethelyzetben vannak (22 evesen megvolt a mester diplomam es kezdtem dolgozni). Mas 22 eves mar 2 evet csuszott az egyetemen ezert masodeves es jo esetben masokkal berel albit, de inkabb szuloknel lakik

2022. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elvileg senkit nem érdekel a külvilág, mégis szinte mindenki a külvilágnak akar megfelelni. Elvileg mindenki magával foglalkozik, gyakorlatilag szinte mindenki más életében vájkál, másokat ítél meg!


Isten hozott egy műanyag kamu világban!

2022. szept. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm a sok ismerkedős privát üzenetet, de nem ezért írtam ki 😅
2022. szept. 23. 09:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden ami net vagy fórum, az egyben szexpartner kereső is! 😂😉
2022. szept. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az az oka, hogy egy 35+ nő nem tekint férfiként egy 20 körülire, így eleve nem is úgy közeledik. Legtöbb esetleg a fiatal srácok is inkább látnak egy idősebb nőben egy anyai barátnőt, akitől lehet kérdezni, meg egy kis csipkelődés belefér. Maximum idővel elkezd azon gondolkodni, hogy egyébként egy kis szexet el tudna a nénivel képzelni, de 99% megmarad a baráti viszonynál.

Egy idősebb férfi viszont eleve úgy közelit egy sokkal fiatalabb lányhoz, hogy be us jusson a bugyijába, és beveti minden rutinját. Sik esetben a fiatal lányok is úgy közelítenek egy érett korosztályú férfihoz, hogy 1: legalább rutinos az ágyban, 2: neki már nem gond kifizetni egy éttermi vacsorát meg egy csokor virágot. Haverkodás, baráti viszony 1%-ban fordulhat elő, egyébként leginkább a kölcsönös kihasználás írja le a legjobban.

2022. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért mert a férfiak ha tehetnék a fiatalabbat választanák.

Csak mivel azoknak vagy nem kellenek, vagy olyan szinten éretlen hercegnők, hogy inkább nem kellenek. Ezért az idősebbeket próbálkoznak.

A nők viszont azért választanak idősebb palit mert konkrétan az kell nekik. Lehetne nekik bármikor fiatal is.


(Tudom most az jönne hogy de a pasik is milyen rosszak fiatalon. De nem. Az idősek csak jobban hazudnak. :( )

2022. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Szerintem is így van. Egy 40-50-es pasi is inkább a zamatos és friss, feszes 18-25 éveseket választaná, mint a 40-50 éveseket. Ha egy idősebb nő fiatal pasikra hajt, az meg azért szokott lenni, mert fiatalítani akarja magát.
2022. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!