Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tűnt el a fiú miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tűnt el a fiú miután lefeküdtünk?

Figyelt kérdés

Nem adtam magam könnyen egyáltalán. Addig nagyon kedves volt és minden rendben volt, sokáig tepert.. De mióta lefeküdtünk azóta nem keres, pedig nagyon jó volt neki. Az 100 %.. Akkor miért nem keres már?


Aztán nem bírtam tovább es ma felhívtam en.. Ezek után..., de úgy beszélt velem mint egy idegennel..


Ezt hogy lehet feldolgozni, hogy kihasznált? :(

Egy cseppet sem érdekli őket, hogy mit okoznak egy lányban? Én nem akartam volna egyből kapcsolatot, hanem ahogy alakul, de csak annyit hogy egy normalis emberi viszony legyen..ha már ilyen intim dolog történt köztünk, azt hittem egyértelmű..

Most mit tegyek? :(

Én rontottam el? Mivel?


2022. szept. 23. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak szexre ment. Sok fiú képes lehazudni a csillagokat is a punciért.
2022. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit

Sajnos van ilyen aki addig csillagot az égről majd eldob

Próbáld elfelejteni Nem te tehetsz róla O egy ennyi ember

2022. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egy idiótát fogtál ki. Mi, normális férfiak pont az ilyen gyökerek miatt vagyunk lesajnálva. Az ilyen csávók azok akik miatt a nők meggyűlölik a férfiakat. Ez fordítva is így van egyébként.


A társkeresés viszont egy ilyen dolog. Hatalmas szerencse kell hozzá. Vagy egy nagyon jó embert fogsz ki, vagy egy full idiótát.

2022. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak erre kellettél neki, vagy mégsem volt olyan jó.


Van az a réteg, aki csak hódítani szeretne, és egyszer megkapni. Nekik hiába vagy jó, mégsem fogsz még egyszer kelleni, hiszen már megvoltál. Aztán az is lehet, hogy ő mégsem így képzelte el, nem ilyen partnert keres magának.


Bármelyikről van is szó, az biztos, hogy nem egy normális srác, mert ilyen esetben is le lehet zárni a dolgot értelmesen, emberek módjára.


Ezt próbáld meg úgy felfogni, mint tanulópénzt: mik lehettek az intő jelek, mire figyelj legközelebb. Ne engedd letörni az önbizalmad, ha annyi nincs benne, hogy rendesen elbúcsúzzon tőled, akkor ő nem is volt hozzád való igazán.

2022. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Es annyit se akar, hogy többször szexeljünk? Én ezt nem értem..
2022. szept. 23. 20:06
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
ez van, van aki egyesével dug
2022. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Lehet hogy még azt is hazudta hogy jó volt.

Nem jöttél be és tiplizett.

Igen, ezek miatt szívnak a rendesebb férfiak.

2022. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

Na igen, ez az amikor XY azt gondolja, hogyha a másik fél "teper" meg várnak még 3 napot, akkor aztán abból rögtön nagyon komoly lesz minden és az önjelölt Casanova nem lép le ugyanúgy, mint az egynapos ribiktől.


Legalább az önérzet illúziója megvan a kérdezőnek - ez is valami!

2022. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen olcsó hímribikkel ne foglalkozz, egy körre jó volt, és felejtsd el.
2022. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Na, ezért nem kell minden jöttmenttel összefeküdni! Hanem jó sok év ismeretség, de leginkább esküvő után. Így rengeteg fájdalmat meg lehet spórolni. Hogy ezt még több ezer év után is magyarázni kell?
2022. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!