Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lehetünk együtt. Miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehetünk együtt. Miről akar beszélni, miután lefeküdtünk? Ennek mi értelme van? Mit mondjak Neki, hogy ezt megértse?

Figyelt kérdés
Tegnap lefeküdtem egy fiúval, aki nálam 2 évvel fiatalabb (15 éves). A szüleink legjobb barátok, nagyon jóban voltunk régebben. A nővére volt a legjobb barátnőm, de Vele kb 1 éve nagyon összevesztem, azóta nem is voltam náluk (a tegnap éjszakát leszámítva). Pedig előtte semmit nem csináltunk a másik nélkül, azóta meg levegőnek nézzük egymást. Az öccsével sem beszéltem sűrűn azóta. Erre tegnap kicsit összeakadtunk egy bulin, üres volt a házuk, ezért odamentünk és lefeküdtem Vele. Nekem ez volt az első, akartam a dolgot és jó volt Vele. Hajnalban elaludt, de én jobbnak láttam, ha elkerüljük a reggeli kínos ébredést, azt, hogy a nővére esetleg meglásson, ha hazamegy és inkább otthagytam egy szó nélkül. Délelőtt hívott háromszor, délután kétszer és írt is, amit most néztem meg. Szerinte beszélnünk kellene arról, ami az éjszaka történt... Viszont ez nem jó ötlet, mert talán nem emlékszik rá, de azt mondta, hogy szeret. És mi nem lehetünk együtt, ez csak egyszeri alkalom volt. Ezért érzem feleslegesnek, hogy újra találkozzunk, amivel esélyt adunk arra, hogy megint megtörténik a dolog.
2015. márc. 7. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán pont erről kellene beszélned vele. Szerinted az úgy jó, hogy lefekszel vele majd szó nélkül lelépsz?
2015. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De mit kellett volna csinálnom?

Reggel csak jött volna a kínos csend, a félrenézés, meg akkor már otthon lett volna a nővére is. Jó lett volna úgy összefutni vele a házban, nem lett volna kellemetlen...

Így meg úgy gondoltam, hogy Neki is egy jól sikerült éjszaka lett és Nekem is, nem firtatjuk tovább és éli mindenki a maga életét.

2015. márc. 7. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeret és nem volt világos számára, hogy Te csak 1 éjszakás onenightstandot akartál, igenis beszélned kell vele. Szó nélkül léptél le, azt se tudja, jó volt-e vele. Egy kávé mellett beszélgess el vele. Egyébként meg mért ne lehetnétek együtt? A volt barátnőd vagy a szüleitek miatt? Mért olyannal akartál együtt lenni elsőre, akit elvileg nem is szeretsz? Csak mert nem volt más? Ilyen korban egyébként jobb lett volna, ha egy idősebb fiút választasz főleg első alkalomra, akitől tanulni is lehet.
2015. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 veteran1978 ***** válasza:
El kellene mondanod neki,hogy nem lehettek együtt,ami történt,az csak egyszeri alkalom volt,mindenképp tisztázd ezt le vele!
2015. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem tudja, hogy jó volt... Meg ugye Ő már eléggé tapasztalt volt ilyen téren, szóval semmivel nem volt kevesebb, mint egy idősebb srác.

Vonzódom hozzá régebb óta, de nem lehetünk együtt.

Fiatalabb nálam, van egy olyan érzésem, hogy az anyámnak az apjukkal van viszonya és még ott van a testvére is.

Nem így terveztem az elsőt én sem, csak történtek a dolgok. Nem azt mondom, hogy megbántam, mert jó volt, csak váratlan.

2015. márc. 7. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan úgy beszélsz, mint egy idős ribi. Nekem nő létemre is megfeküdné a gyomrom, ha egy pasi így viselkedne velem, nem hogy még fordítva. Szégyelld magad! Legalább tisztáztad volna veled...pfúj...
2015. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
miért mit csinált vele a fiú? megdugta, nem? ez kell a csajoknak manapság, nem lelkisegély-szolgálat, szóval majd hívjál kislány, ha nem csak törpepénisz kell :)
2015. márc. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előtte kellett volna tisztázni, hogy ez csak kaland lesz, rendben van-e az ő részéről vagy inkább ne feküdjetek le.
2016. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!