Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet egy lanynal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet egy lanynal szerintetek?

Figyelt kérdés
Mosolyog es zavarban van, ha flortol vele egy idosebb ferfi, es nem zavarja, ha sokszor megerinti ot, de magatol nem kezdemenyez.
2022. szept. 23. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet felelősebb típus, és zavarja. Csak nem mer szólni.
2022. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mindig mosolyog ra.
2022. szept. 23. 21:09
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Én is mosolygok kínomban.. bizonyos helyzeteknél..
2022. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Magában ezt gondolja: "Ki ez a vén perverz? Miért molesztál engem? Hol egy rendőr?"


Ez a stílus egyedül a Zseniális Teknősnek állt jól. Neki is csak a sorozatban.

2022. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oke, akkor feltetelezzuk, hogy nem undorodik az embertol.

Akkor?

2022. szept. 23. 21:33
 6/8 Mathus ***** válasza:
#4: ez nagy flash. a női fehérneműben edzéses rész. son goku meg teki is abban, meg a csajok is.
2022. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem akar/ mer bunkó lenni, egy alá-fölé rendeltség miatt, vagy mert a munkahelyén zaklatod. Voltam már ilyen helyzetben kicsit sem élveztem.
2022. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

5# most azt akarod hallani hogy oh igen be jössz neki? Pedig vannak lányok akik félnek az ilyen helyzetektől és kellemetlen nekik, kínjában is mosolyoghat… ha nem kezdeményez sosem 10. Alkalom után sem, csak te.. szerintem az sosem pozitív…

De a legnyilvánvalóbb az lenne ha nyíltan rákérdeznél hogy ez neki hogyan esik amit csinálsz vele? Ha kellemetlen akkor szóljon mert, nem haveri szimpatikus alapon gondolnál rá… és ő mit gondolna ha jobban megismernétek egymást? Kávé/séta/vacsora ez az amaz… akkor kiderülne fixre.

2022. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!