Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az jelenthet valamit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelenthet valamit egy lánynál ha mondjuk amikor meglát nem köszön csak mosolyog?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 01:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az ilyenfajta mosoly ugyanolyan köszönésnek számít szerintem..

ráadásul többet mond :)

2011. dec. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Igen.


Vagy néma a szerencsétlen, vagy rád nézett és elállt a szava is.


Esetleg a röhögést próbálja visszatartani, és azért nem tud szólni egy szót sem.


:-DD

2011. dec. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Ez általában azt jelenti, hogy épp szarni volt, és te jutottál róla eszébe.
2011. dec. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Rad nezett es nem koszont? Persze nem ismer...de udvarias es mosolyog.

elso verzio;

mosolyog mert szimpatikus vagy '

masodik verzio;

mosolyog mert nem akarja elnevetni magat.. mert nevetsegesnek tart..majd ha elmentel a lato korbol hatalmassat nevet (fetreng a nevetestol)

harmadik verzio;

mosolyog mert a slicced nincsen felhuzva de nem akar megbantain hogy szol

negyedik verzio;

mosolyog mert jo kedve van es semmi koze ahhoz hogy te read mosolyog csak jokedve van es azert mosolyog

otoidik verzio;

azert mosolyog mert elozoleg valaki egy diszno viccet mondott es te pont jottel es a vicc rad emlekztette hogy pont veled tortenhet meg ilyesmi

hatodik verzio;

mosolyog mert a krapekjahozsiet es arra goindolt hogy jujuj milyen jo lessz a fiujahoz menni es talalkozni vele

hetedik verzio;

mosolyog mert lapatra tettea volt fiujat es te eppen arra jottel es arra gondolt hogy te leszel az uj krapekja es kikezd veled levesz lovera ..leteper es magaeva tesz es gyereket szul neked es nem enged el es veled akarja le elni az eletet

nyolcadik verzio;

mosolyog mert valaki pofan vagta es leplzi a fajdalmat de ahogy kikerulsz a latokorbol majd elsirja magat

kilencedik verzio;

mosolyog mert jon az iskol szunet es elkepzeli hogy milyen jo lessz a suli szunetben

tizedik verzio;

mosolyog mert sut a nap es nincsen oka a szomorusagra es hallotta a Gemini egyuttes szamat hogy mosolyogj ram


Es folytathanak hogy mi miatt mosolygott de te ne tetlenkdjel menj oda es tajekozodj hogy vajon miert mosolyog? lehet hogy csak egy veletlen de lehet hogy ezzel esetlegkialakul valami beszelgetes..amibolakarmi is lehet...Kezdjed ugy hogy jaj de helyes az arcod ha mosolyogsz..maradj igy mosolyogj mindig jol all neked!!

2011. dec. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is megesett. Elállt a szavam :)

Iszonyú jól nézett ki a férfi, persze ugye nem ismerem, sosem beszéltem vele, de mindig mikor megláttam csak mosolyogni bírtam, és akárhányszor megláttam akkor is mosolyogtam rá:)

Remélem annyira nem idegesítette:D

2011. dec. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ismer és nem egyszer csinálta ezt meg.
2011. dec. 20. 16:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mindig mosolygok köszönés helyett ha csak elmegyek valaki mellett akit ismerek, de nem vagyok vele olyan kapcsolatban hogy ténylegesen köszönjek is neki.
2011. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Néma
2011. dec. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
De az se mindegy, hogy mennyire ismer! Barátok vagytok vagy inkább csak ismerősök?
2011. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Barátok vagyunk de nem lógunk együtt egész nap csak ha összefutunk jókat dumálunk.
2011. dec. 31. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!