Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is lenne öngyilkos ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is lenne öngyilkos ha elhagyja a szerelme?

Figyelt kérdés
Napok óta csak ezen jár az agyam, hogy legjobb lenne meghalni, attól tartok hogy megölöm magam, egy próbálkozásom már volt is a hét elején.. mit tehetnék ez ellen?
2022. szept. 24. 10:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
10, nagyszerű. Tulajdonképp a helyzet ugyaz.
2022. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lenne jobb, ha meghalnál?

Ilyenkor egyet írok mindig, és te is gondold át: ha öngyilkos lettem volna a mélyponton, lemaradtam volna életem legjobb részéről!

2022. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%
30 éves vagy. Nőjj már fel bszki.
2022. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%
Egy időben sokat gondoltam rá én is, de vártam és szép lassan megoldódott magától minden. Ma már jól érzem magam egyedül.
2022. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
36%
Igen, gondoltam rá, sőt, meg is próbáltam. Csak nem 30 voltam, hanem 20. Nem ő hagyott el, hanem én, de ez részlet kérdés. Muszáj volt, mert nem volt közös jövőnk. Csakhogy nekem a #9 válaszoló által felsoroltak közül egyik se volt. Nem csak a párom veszítettem el. Biztosra mentem, de mégis megmentettek! 3 napig voltam eszméletlenül, az orvosok nem biztattak senkit, hogy túlélem. De, pechemre sikerült. Abba csak utólag gondoltam bele, rosszabbul is járhattam volna. Lehetne maradandó károsodásom, aztán szívhatnék azzal is még vagy 60 évig.(Ismertem olyat, aki pl. gyógyszerezés után akaratlanul remegett, nem gyógyítható.) Azóta beláttam, hogy, ehhez is béna vagyok, nem kísértem a sorsom. Amúgy meg, minden nehéz helyzetben eszembe jut, ha azt kibírtam, ami akkor volt, akkor mindent ki fogok. Rosszabb úgyse lehet. Közhely, de igaz: Amibe nem halsz bele, az megerősít.
2022. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem. Nem a szerelmem tart életben, hanem a céljaim, önmagam. A párom csak pluszt ad az életemhez, teljesebbé teszi, de nélküle se vagyok félember.


Persze, nagyon rossz volna ha kilépne az életemből, de túl tudnám tenni rajta magam pár év alatt.

2022. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekünk nőknek ez nagyon nehéz... együtterzek veled kerdező
2022. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Mathus ***** válasza:
#17: csak neked, ha nem olvasnál vissza. ezt egy 30 éves (elvileg felnőtt) férfi írta.
2022. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%

Együttérzek, nekem is voltak ilyen mélypontjaim. Mivel már túl vagy egy kísérleten, különösen fontos lenne segítséget kérned. Beszélj az érzéseidről olyanoknak, akikben megbízol, és mindenképp fordulj szakemberhez! Pszichológus vagy pszichiáter tud segíteni.

Ezen kívül felhívhatsz ingyenes lelkisegély-vonalakat mint a 116-123, illetve instán a Mély levegő projektet érdemes követni támogató/motiváló tartalmakért.


Tudom, hogy ez most maga a pokol, de ne add fel!

2022. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

És miért halnál meg? Akkor rájönne, hogy mit veszített és milyen szerelmes vagy, csak ezt már te sem fogod megtudni? Ha meg annyira szereted, akkor miért is akarnál ekkora bűntudatot örökül hagyni neki? Sehogy sem logikus.

Én 40 felett vagyok, tavaly éreztem hasonlóan. De elmúlik a fájdalom, csak tudatosnak kell lenni, hogy ne gondolj rá, ne add át magad a teljes önsajnálatnak, hanem azokat a dolgokat szedd elő, amiket akkor szerettél, amikor ő még nem volt az életedben. Csak voltál előtte is valaki... A szerelem egy drog, függés, le kell jönnöd róla pont ugyanúgy, de az eleje nagyon nehéz. És igen, pont olyan, mintha mindened fájna. De ahogy egy csonttörésből, ebből is ki lehet gyógyulni. Ha nem megy egyedül, nincsenek lelki szemeteszsák rokonok, barátok, akkor meg pszichológushoz kell fordulni.

2022. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!