Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is lenne öngyilkos ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is lenne öngyilkos ha elhagyja a szerelme?

Figyelt kérdés
Napok óta csak ezen jár az agyam, hogy legjobb lenne meghalni, attól tartok hogy megölöm magam, egy próbálkozásom már volt is a hét elején.. mit tehetnék ez ellen?
2022. szept. 24. 10:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Várj legalább egy évet, és addig tegyél úgy, mintha élnél.
2022. szept. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Ahogy nővérem szokta mondani, nekem én vagyok a legfontosabb ember a világon. Miért ölném meg magam egy kevésbé fontos hülyesége miatt?

En soha nem építettem egy emberre az életem. Te is itt hibáztál. Azt teheted, hogy elbattyogsz egy pszichológushoz aki kezd veled valamit. Az emberek többsége nem olmlik össze egy sima szakítás után.

Valamint, felhívhatod azt a lelkisegély számot, direkt az öngyilkosjelöltek kedvéért készült.

Ezen felül egyszerűen folytatod az életed. Találkozol a barátaiddal, mész dolgozni, futni, vagy barkácsolás otthon. Valamit csinálsz ami lefoglalja annyira az agyad, hogy ne legyen lehetősége önsajnálatba merülni.

Nagyjából ezeket teheted. De, egy pszichológus nem árt. Jó esetben lesznek még ennél nagyobb csapasok is az életedben, már amennyiben élnek még a szüleid pl. Szóval, nem árt az elengedést megtanulni.

2022. szept. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Mathus ***** válasza:
61%

a kérdésre: még nincs vége a hétnek. egyet kérek, ne vonat elé, azzal egy csomó emberrel kíszúrsz. ugorj, az a biztos.

gyorsan fejszámoltam, engem nyolcan hagytak el, én kilencszer hagytam el másokat. muszáj lesz megacéloznod magad, nem lesz egyszerű életed, ha már az elején kiakadsz.

2022. szept. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Azért annyira már nem vagyok fiatal, 30 éves vagyok. Persze hagytak már el párszor, de valamiért úgy érzem ez most más, mintha egy részem meghalt volna. Hét elején begyógyszereztem magam, nagyon nagy mennyiségű altatót vettem be, de semmi bajom sem lett.
2022. szept. 24. 10:15
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Senki sem ér annyit. Rohadt szarul esik de muszáj túllépni rajta. Találd meg az élet szépségeit.
2022. szept. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyan emberért adni életet akinek a háta közepére nem kellesz? Ezt en soha nem is értettem.
2022. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Meghalni még talán valami nemes célért mert mondjuk ha van olyan hogy ezzel mentheted csak meg a gyereked. De egy szaremberért meghalni?
2022. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem, vagyok akkora egoista fasz, h ne egy nő miatt öljem meg magam.


Vannak még szép dolgok a földön, mint pl a macskàim.

2022. szept. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

4, hurrá, akkor jól működik a májad és a veséd. Ezzel amúgy is leginkább azokat nyírod ki.

Nézd, én nem vagyok egy empatikus alkat és őszintén úgy gondolom, hogy a buksisimi még embert nem térített észhez. Szóval. Nézzük a tényeket. 30 évesen, még ha akarsz is gyereket van minimum 10 éved szülni. Amihez amúgy nem kell feltétlen apa.

Emellett, van még legalább 20-25 éved pártkeresni. De sokan a 60-as éveikben is keresnek még.

Attól függetlenül, hogy Pista elment, még van munkád, gyanítom, van hol laknod, vannak barátaid, családod és igazából a szobában járkáló pasin kívül minden ugyanaz. Ezért kicsit necces kinyírni magad.

Ha valóban cél az öngyilkosság, olvass utána mi a legbiztosabb mód. A gyógyszer hülye ötlet egyéb biztosíték nélkül. Mint írtam, majd a végén még vese kezelésre is járhatsz, ami majd elviszi a munkádat is, mert heti 2-3 kezelés mellett a többség nem tud érdemben dolgozni.

Vagy menj biztosra, vagy kezdj magaddal valamit. Úgy még szomorúbb ez a tehetetlenség, hogy bőven felnőtt vagy. Főleg úgy, hogy valami olyan miatt merengsz az öngyilkosságon, ami mindenkivel megesik. Mert az, ha meghal valaki gyereke, vagy leég a haza és ott áll 60 évesen nincstelenül, na azt értem. Ez... Gondolom érted a lényeget. Egyszerűen mássz ki a pöcegödörből és nézd meg két lépés távolságból a helyzetet.

2022. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
9, nem nő vagyok.
2022. szept. 24. 10:25
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!