Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak amiatt szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak amiatt szakítottam a barátommal mert hirtelen felkapja a vizet? Elnézhettem volne ezt szerintetek?

Figyelt kérdés

Imádtam, senkivel nem éreztem ilyen jól még magam, mint vele. 35 vagyok, egyedüli bajforrás az, hogy képes volt bolhából elefántot csinálni, viszont amilyen gyorsan robbant, olyan gyorsan le is csillapodott és ment tovább minden. Bnőm szerint jó hülye vagyok, hogy ezért ott hagytam, mert az ő pasija is ilyen lobbanékony, azt mondja ilyenkor hagyni kell és kész.

Nem tudom nekem viszont furcsa, hogy egy értelmiségi így viselkedik mint a dedóban.

Viszont bnőm vhol elültette a bogarat a fülemben. Mit gondoltok?


2022. szept. 25. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem normális dolog, és egy felnőtt, "értelmiségi" embernek ezt észre kellene vennie magán és változtatni. Szóval annyira mégsem értelmiségi.
2022. szept. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Jól tetted, hoogy szakítottál, az ilyen vesszélyes tud lenni: mi van, ha egyszer megüti a másikat?
2022. szept. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nav-nál van magas pozícióban.
2022. szept. 25. 10:44
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, olyan téren kenyérrekenhető. Női bántalmazást elitél, inkább duzzogós kisgeyerek. Na de ez a legtöbb pasira igaz bnőm szerint. Nekem eddig 2 komoly kapcsolatom volt, ők nem ikyenek voltak, de nem csak egy bnőm panaszkodik arról, hogy sértődekenyek, meg olvasni is lehet sok cikket erről.
2022. szept. 25. 10:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondasz konkrét példát?
2022. szept. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindegy, hogy mit mondanak a barátnőid? Lehet, hogy számukra az ezen a téren való kiegyensúlyozottság nem annyira fontos, mint neked, nem véletlenül szakítottál.
2022. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
A barátnőd csak irigy, mert te nem hagyod magad úgy, mint ő.
2022. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7 😂👍
2022. szept. 25. 12:16
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

Ezt nem a barátnőd dönti el, hanem te. Igazából minden attól függ, a te értékrendedbe mi fér bele és mi nem.

Nekem volt olyan kapcsolatom, ahol azt éreztem, a másik folyamatosan el akar nyomni, dühkitörései voltak, olyanokon őrjöngött, hogy felborult a kóla, vagy hogy állítólag eldobtam a szemétbe a kávéfőző szűrőfilterét, miközben a szeme előtt volt. Nekem ez romás és gusztustalan viselkedés.

Egy idő után elfajult volna a dolog nyilván.

2022. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!