Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 4D-n 24hetesen lányt...

Ha 4D-n 24hetesen lányt mondott a szonográfus akkor az már tuti lány lesz vagy esetleg elnézhette még?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos,csak akkor lesz,ha megszületik,de 24 hetesen már több,mint valószínű,hogy lány lesz.
2012. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100000000% hogy lány!!!
2012. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Fiúknál egyértelműbb a kuki megléte. (mert lehet nem úgy fordult és nem látszott) Én olyan 70%ot mondanék, h lány. Mármint ha a tutiságot nézzük. Fiúból ritkábban "lesz" lány. Statisztikailag.
2012. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínű igen.
2012. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Viszont még egy leszbikus kapcsolatban betöltheti a fiú szerepét!
2012. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amikor ultrahangon voltunk, és megkérdeztük a baba nemét, a doki némi vizsgálódás után mondta, hogy fiú. Én valamiért teljesen úgy éreztem, hogy lány. Nem lányt akartam, csak biztos voltam benne, hogy az lesz.

Éppen ezért rögtön visszakérdeztem óvatosan, hogy biztos-e, erre teljesen rám förmedt, hogy:

-Maga hány ultrahangot látott már?

-Egyet sem. Illetve ezt.

Erre Ő: -akkor?!?

És elkezdte mutatni a képen, hogy ugyan a kuki nem látható, (valószínűleg a lába közt van) de az bizony ott a heréje!

Igaza is volt, kisfiam lett.


Én is azt mondom, hogy a mai fejlett eszközökkel, a doki kellő tapasztalatával 70-80-90 %-ban számíthatsz rá, hogy lány lesz.

2012. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
16-22 es nem a történeteddel van a baj, csak ez nem a "normális" viselkedés egy orvostól! Én sztk-s uh-n kérdeztem rá a dokira, h "biztos lány?" erre megmutogatta hogy ez itt a szeméremcsontja, nagyobb, mint a fiúknak általában, és bár persze tévedhet, de sok fiút és lányt is látott már ezalapján mondja, h 99%hogy lány. Szóval a stílus nem mindegy....
2012. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szandy89 ***** válasza:
Mi 28 hetesen voltunk 4D-n! A doki már a combcsontjára azt mondta,hogy lánynak nincs ilyen széles! Aztán megtalálta a heréit is a kukacával! :) Azóta is azt mondják,hogy fiú!Én hiszek nekik,de legkésőbb 3 hét múlva kiderül!
2012. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát a barátnőmnek 12 hetes genetikai uh-on azt mondták, hogy kisfiú, aztán a következőnél, mert integrált teszten volt, akkor is azt mondták, hogy biztos kisfiú. Utána az eredményeivel ment a saját dokijához és ő azt mondta, hogy ez pedig 100%, hogy kislány. És kislánya is lesz, pár nap múlva fog szülni.

Én tegnap voltam kombinált teszten és ott a szonográfus azt mondta, úgy néz ki, hogy kislány. Hát egy kisfiú után már jó lenne ha kislány lenne, de ha kisfiú is lesz, nem baj, csak egészséges legyen.

2012. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon remélem, hogy nem tévedhetnek, mert nálunk már minden rózsaszín, fiú nevet nem is beszéltünk meg.. :D Két uh-n mondtak lányt, ebből az utolsó 4D-s 26 hetesen és másik doki. Még körbe is rajzolta a kurzorral, hogy tudjuk mit kell látni. Nagy élmény volt..
2012. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!