Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült a csajról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült a csajról hogy cigány. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel tinderen kezdtünk beszélgetni pár hete, es nagyon szimpatikus volt, kevés képe volt de azok alapján nagyon tetszett. Láttam hogy kicsit sötétebb a bőre de gondoltam biztos szolizik. Messengeren is beszélgettünk de még nem volt ismerős így csak ugyanaz az 1-2 képe volt kinn. Nagy volt az összhang, mély beszélgetések, ezért úgy döntöttünk találkozunk. Mikor megláttam egyértelművé vált hogy roma, és egyszer még poénkodott is vele mikor beültünk a gozsdunál egy helyre, hogy “itt beengedik a cigányokat?” Én világéletemben nemzeti radikális voltam, Jobbik, Mi hazánk szavazó, Magyar Szigetre jártam meg Kárpátia, Egészséges Fejbőr stb koncertekre és a baráti köröm is ilyen. Mit csináljak, mondjam meg a csajnak hogy offos mert nem szeretem a cigányokat? Franc se akar belekeveredni egy ilyen családba. A haverjaim is azt hiszem jót röhögnének. A csaj viszont jó fej és már nagyon kéne valaki, hónapok óta nem voltam nővel.


28F



2022. szept. 25. 20:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
22%
dugd meg és dobd... mégis mit vártál, mit mondjunk?
2022. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Miss Endzsi ***** válasza:
86%
Gusztustanal nyomorék vagy, mondd el neki nyugodtan, hagy menekülhessen jó messzire.
2022. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
21%
En csak azt bantam meg akit nem kurtam meg, akit igen azt soha
2022. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

Nincs semmi gond egy kulturált cigány lánnyal.

Számomra nagyon vonzók is, akik ápoltak. Kifejezetten csinosak.

Egy embert az értékei alapján és nem a bőrszín szerint kéne értékelni...

2022. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
75%

"Egy embert az értékei alapján és nem a bőrszín szerint kéne értékelni..."

Igen, egy EMBERT.

A fehér ember. A rézbőrű ember. A sárga ember. Vagyis nem szín alapján ítélkezünk.

2022. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%

Pfújj... ti nem undorodtok magatoktól, utolsó válaszolók? És még ti mertek minősíteni bárkit?

Na az ilyen válaszokat válaszolókat kéne jól összegyűjteni és mindenestől tiltani az oldalról.

2022. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Azzal nincs baj, hogy cigány a lány. Viszont a kérdező tovább gondolta a dolgot. Ha feleségül venné akkor kapcsolatba kerülne az egész cigány családdal is. Rengeteg rokon meg minden. Vannak értelmes cigányok de azért legyünk őszintén elég ritka. Ha a lánnyal nincs is baj a családban valószínűleg itt ott vannak problémás dolgok. Ez egyszerűen így van és kész.

Csak azért ne gyere össze a lánnyal mert már kéne valaki. Ne legyünk már ennyire ösztönlények... Sose fogok megérteni az ilyen lyuk lyuk mondasáokat. Nem kell megdugni ha nem fog kelleni és kész. Ha megdugod akkor pedig legyél is vele legalább egy ideig amíg tisztázódik mit is akarsz pontosan. Már ha van olyan lehetőség, hogy talán együtt maradtok.

2022. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Csak akkor legyen szex, ha tovább is el tudod vele képzelni. Ha már tudod, hogy nem, aljas dolog.

Egyébként én is család alapján döntenék. De ismertem olyan lányt, aki teljesen elszakadt, na meg olyat is, aki örökbefogadott volt. De egy tipik lejmolós nagyszámú rokonságot (itt is tisztelet a kivételnek) biztos nem vállalnék, bármennyire is szerintem az embert kell nézni.

2022. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Így már megdugni sem merem, mert ha aztán ott hagyom, akkor majd jönnek az unokatesók aztán megnézhetem magam. Már így is tudja hogy hol lakom meg milyen kocsim van, lehet hogy ha szó nélkül kioffolom, akkor is jönnek aztán szétbombázzák az autót meg befenyítenek. MIt mondjak neki? Azt tudni fogja hogy hazugság, ha azt mondom nem érzem a kémiát
2022. szept. 25. 23:14
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

9-re:

Pedig azt kell mondanod, mert ebbe nem köthet bele, akkor is, ha érzi, hogy nem vagy őszinte.

De nyugodtan megmondhatod azt is, hogy te cigánnyal nem tudsz elképzelni párkapcsolatot.

2022. szept. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!