Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 10+ éves házasságban mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 10+ éves házasságban mit lehet tenni ha a feleség gyakrabban igényli a szexet, de a férj már unja vele és el lenne heti 1-el vagy kevesebbel is?

Figyelt kérdés
2022. szept. 26. 13:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
19%
Elválni.
2022. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Elválni nem fogunk.
2022. szept. 26. 13:31
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Pedig olyat kéne keresnie aki nőnek is veszi. Válás a legjobb lenne.
2022. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én nőnek veszem, csak már nem olyan mint egy frissebb nővel.
2022. szept. 26. 13:52
 5/23 anonim ***** válasza:
71%

Neked nem olyan vele.

Más pasi meg kehet ugrana rá.

Sztem hagyd el.

2022. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Veled sem olyan, mint egy frissebb pasival. Tarts szeretőt, ha elválni nem akarsz, csak előbb gondolj bele, neked hogy esne, ha a feleséged is mással kúrna.
2022. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%

A válás a létező és lehető legrosszabb megoldás. Aki válni akar, az váljon és tapasztalja meg. Egy valami fontos, hogy utána is legyen őszinte önmagához.


Mi is történik válás után? 10-ből 9-ember rájön hogy egyedül fog maradni. Az elvált nőket könnyű célpontnak tekintik, arra jók hogy rommá kúrják őket, de igazából nem kellenek komolyra, főleg gyerekkel. Esetleg összeállnak valakivel, majd rájönnek hogy cseberből vederbe.

Az elvált férfiak válás után 0-24-ben szexelni akarnának, de nekik már nagyon necces még az is, hogy valaki szóba álljon velük.


Egy friss nőt mindenki megdugna, az nem erény. Azért elválni, hogy a 18 évestől a 90 évesig naponta 100-an írjanak azért hogy megfektessenek, ugyancsak nem erény. Sok házasság van, ahol a férj nem akarja a szexet, mert nem kívánja már a feleségét, de más nőket igen. Érthető, még ha nem is fair. Sőt, rengeteg olyan kapcsolat van, ahol igazából nincs is szexuális vonzalom, jobb párban mint egyedül alapon működik az egész.

2022. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%

#7

Mekkora életszerűtlen hülyeségeket írsz. Nekem a szüleim elváltak és mindkettőnek több éves kapcsolatai voltak válás után. Egyáltalán nem csak szexre akarták őket. És még sok ilyen elváltat ismerek. Vannak, akiknek több házasságból is vannak gyerekei. Szerinted azok nem elváltként jöttek össze? Nézz már ki kicsit a fejedből, mert a valóságnak semmi köze az elméleteidhez.

2022. szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

"Mi is történik válás után? 10-ből 9-ember rájön hogy egyedül fog maradni."

Én is rájöttem, és arra is, hogy mennyivel nyugodtabb így az életem. Arra viszont még nem sikerült rájönnöm, hogy mi a fszért akartam én anno férjhez menni. Sok előnye nincs.

2022. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%
#8 #7-es sarkít, de nagyjából így van. Persze nem mindenkinek ér véget az élet a válással, de az elvált nőnek a gyerkőcökkel egyedül maradva jó eséllyel nem lesz ideje-energiája randikra rohangálni, az elvált férfiak közül meg soknak nagyobb lesz kedve az alkoholhoz, mint egy újraházasodáshoz.
2022. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!