Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Konzervatív gondolkodású,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konzervatív gondolkodású, házasságban, gyerekvállalásban hívő klasszikus nők! Hányan vállalnátok be poligráfos fMRI-s hazugságvizsgálatot, ha cserébe klasszikus férfi udvarolna nektek klasszikus módon és hercegnőnek érezhetnétek magatokat?

Figyelt kérdés

Fordított esetben én vállalnám, hiszen két idegen ember azt hazudik, amit akar és messziről jött ember azt mond, amit akar.


Nincs ellenemre klasszikus férfiként viselkedni, mindig hányingerem volt a mai feslett világtól, viszont sajnos be kell látni, hogy egyre több nő is belecsúszott a 21. századi fertőbe.


Én pedig nem szeretnék az az "elbaszott Lord Byron" lenni, akin lehet röhögni a barátnőkkel a hátam mögött: [link]


Ahogy azt sem, hogy 4 év házasság után derüljön ki, hogy van egy gyereke. Vagy 8 év után és a második gyerek után, hogy fent volt a rosszlányokon 18 évesen, de "csak pár hónapig és nagyon megbánta".


Ezekről szeretnék megbizonyosodni.



2021. ápr. 1. 08:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Te vagy az Alekosz?
2021. ápr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
98%
Ezt most nem értem.
2021. ápr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
98%
Trollkérdés, de nyilván nem mennék bele, ha a valóságban ez felmerülne. Nem vagyunk egy értékrenden. Meg számomra nem az a kapcsolat lényege, hogy "udvaroljon" és "hejcegnő" legyek a kapcsolatban.
2021. ápr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, hogy lehet egy gyereket több éven keresztül eldugni? Ám, szerinted kinek lenne kedve egy sztazi lelkületű pasival bármilyen kapcsolatba lépni, abszulút biazalmatlansággal indítani. Szerintem senkinek. Amíg ennyire gyanakvó vagy a nőkkel, kerüld őket messzire, mindenki jobban jár... :)
2021. ápr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
97%
Ennyire azért nem fontos nekem a konzervativitás. Ilyen hülyeségbe nem mennék bele.
2021. ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

#2: Mit nem értesz rajta? Rengeteg nőtől hallom, hogy ő szereti, ha a férfi kényezteti, udvarol neki, meg olyan jó volt, hogy a régi öregek még tudtak udvarolni. Én megtenném, de ehhez biztosíték kell, mert egy ilyen kapcsolat elég komoly áldozatot kíván a részemről. Nagyon mély érzésű ember vagyok, nem szeretnék olyanba beleszeretni, aki nem érdemli meg, mert később derül ki róla, hogy végig hazudott.


#3: Nem trollkérdés, hanem teljesen komoly. Tisztességen és becsületen alapuló kapcsolatot szeretnék, mint nagyszüleink idejében. De ma már tisztában vagyok vele, hogy nem várható el a szüzesség biztosítéknak, meg van hymenoplasztika is.


Ha komolyan tervezek, azt csak tiszta múltú lánnyal tenném, manapság viszont a vallási közösségekben is sok olyan van, aki a múltban egy kis ribi volt és utána huszonvalahány évesen megtért és most úgy csinál, mintha eltörlődött volna a múltja.


Ha nekem tiszta a múltam, akkor a leendő partneremtől is elvárom.


#4: Nagyon egyszerűen. Egy gyerekmániás anyós meg egy gyerekcentrikus apa kell hozzá, 4 olyan nőt ismerek, akiről nem derülne ki, hogy van gyereke, mert születése óta az apja neveli és Facebookon sincs semmi ezzel kapcsolatos információ kint még olyan sem, amit csak az ismerősök látnak.


Meg van, aki nevelőszülőkhöz adja. Olyan is, aki még a saját szülei elől is titkolja, mert megerőszakolták, teherbe esett, aztán lepasszolt a gyereket, a szülők meg csak annyit tudnak róla, hogy kint dolgozott 2-3 évet külföldön.


Érdekesek egyébként az emberek. Közösségi oldalakra önként kiteregetik az életüket, Valóságshowkban szerepelnek, ahol privát szférájuk sincs, de mikor csak pár információra kíváncsi velük kapcsolatban az ember, akkor már jönnek itt a bizalomhiánnyal meg a gyanakvással.


Ha őszinte, akkor nincs oka aggódni. Nem megfigyelni meg követni akarom, hanem a számomra fontos információkat megszerezni, hogy ne érjen meglepetés.

2021. ápr. 1. 09:28
 7/34 anonim ***** válasza:
98%
Az emberi kapcsolatok nem úgy működnek, mint egy lóvásár. Nem tudsz minden kockázatot és alapbetegséget, hibát a múltból. De még ha találsz is egy ilyen fedhetetlen múltú asszonykát, az egyáltalán nem garancia a sikeres és boldog párkapcsolathoz. Felejtsd el a poligráfos hazugságvizsgálatot a párkapcsolatokban, mert nem így működik a dolog. Elég sérült embernek tűnsz, szerintem kapcsolatra sem igazán állsz készen. Nagyanyáink házasságát pedig ne idealizáld, mert közel sem voltak azok olyan boldogok, mint amilyennek visszanézve tűnnek és sokszor a kényszer tartotta őket össze, nem a szeretet.
2021. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
Én liberálisként sem félnék ilyen vizsgálattól, mivel normális nő vagyok, szerelemből szexelek stb. Persze az más kérdés, hogy a bizonytalanság is megölne egy kapcsolatot, meg ha az illető egy hímsoviniszta lenne, az is zavarna.
2021. ápr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy ezt fordítva te is megcsinálnád? Tételezzük fel, egy nő belemegy ebbe, de neki is vannak kérdései, akkor bevállalod?
2021. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
#9: Igen, írtam is a kérdés leírásában.
2021. ápr. 1. 10:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!