Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltott le ez a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le ez a lány? (történet bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem kamu. Tényleg segítséget kérek megfejteni.


Ismerkedtem egy lánnyal. Első randin elcsattant egy csók, de utána 2-3 hétig csak beszélgettünk. Amikor már csökkent az érdeklődésem pont akkor akart találkozni megint, amikor pont egy másik lánnyal találkoztam volna. Találkoztam vele is, megcsókoltam, de korrekt akartam lenni, elmondtam, hogy a másik lánynál ott töltöttem a hétvégét és le is feküdtünk. Persze abból nem lett semmi.

Mondta, hogy ő is kipróbálná velem, de latex allergiája van. Én meg mondtam, hogy egyszerűen sehol nem találok latexmentes óvszert és most nincs időm foglalkozni ezzel a problémával.

Annyira mondta, hogy ő így találkozni sem szeretne mert biztosan nem tudna leállni és szex lenne a vége és kell az óvszer stb hogy mondom jó. Véget vetek ennek. Elmentem a város 2-3 szexboltjába, le is írtam neki, hogy munka után elmegyek megnézni. És a harmadikban találtam latexmentes gumit, le is írtam neki, hogy találtam, megvegyem-e, mert csak 10-es pakkban árulták. Ez pénteken volt.


Semmire semmit nem reagált! Ma küldött valami smilet az instagramon de nem írt semmit utána letiltott mindenhonnan köszönés, zokszó, minden nélkül. Pedig Majdnem két hónapig ismerkedtünk beszélgettünk kétszer meg is csókoltam. Stb.


Nos a kérdésem a következő. Ezek az elméletek merültek fel.

1: csak figyelemhiányos, önbizalomhiányos volt, kellett neki, hogy ott vagyok, a latexérzékenység meg csak kifogás volt amivel húzta az agyamat, fenntartotta a pikáns hangulatot anélkül, hogy felelőssége lett volna. Amint megoldottam a kitalált problémát, rájött, hogy na vége a játéknak, róka van a csirkeólban. És gyorsan elmenekült mielőtt még kellemetlen helyzetbe keveredett volna. (kisváros, nagyjából tudom hol dolgozik, hol lakik stb)


2: azon akadt ki, hogy lefeküdtem a másik csajjal (holott én az előtte levő 2 hétben szinte folyamatosan hívtam találkozni és egyszer sem ért rá, csak akkor amikor tudta, hogy más lányhoz megyek) és bosszúra készült, gondolta egy két hétig húzza az agyam majd letilt.


3: azon akadt ki, hogy nem vettem meg az óvszert, sajnáltam 5 ezer forintot és inkább nekiálltam kérdezgetni, hogy biztos, hogy kell-e ez neki, biztos-e benne. Nyilván én meg azt mondom jól tettem mert ha tényleg átverés volt még mérgelődhettem is volna egy csomag óvszerrel amit nem nagyon tudok / akarok elhasználni mert a latexmentes kevésbé rugalmas, stb.


Szóval a háromból melyik?

Esetleg létezik más megoldás? semmi sértőt, zaklatót nem írtam neki a hétvégén. pénteken kérdeztem a gumit és ma hétfőn reagált. Még két megoldás:


4: közben valami pasival töltötte a hétvégét és úgy döntött, hogy ezt a szálat rövidre zárja, amúgy is kellemetlen volt, óvszerekről beszélgettünk, szexről, nehogy meglássa a másik.


5: lehet, hogy kiakadt ezen, hogy szexboltokat nézek végig, obszcénnak tartotta meg azt is, hogy ilyen nyiltan kérdeztem erről meg közöltem vele, hogy elmegyek megnézni van-e stb.


Mást nem tudok. Egyszerűen nem értem az egészet.... kb csütörtökön írta, hogy nem tudnánk szexelni mert nincs olyan óvszer (bár írtam neki, hogy akár netről is megrendelhetjük) pénteken végül elmentem a boltba, írtam, hogy van. Utána se kép se hang. Ma meg letiltott.


2022. szept. 26. 22:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az elejét kicsit összekavartam. Mielőtt bárki beleköt. Mielőtt elindultam a másik lányhoz, összefutottam azzal akiről beszélünk és megcsókoltam. Utána elmentem a másikhoz és ott töltöttem vele a hétvégét és lefeküdtünk, utólag amikor kérdezte az a lány akiről beszélünk, hogy mi volt elmondtam neki őszíntén. Utána egy héttel jött ez amit most írtam. Hogy felszívódott aztán tiltott, addig meg végig arról beszélgettünk, hogy ő is szeretné velem.
2022. szept. 26. 22:51
 2/13 anonim válasza:
0%
Nem lopott!!!
2022. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Sajnos a nők között sok ilyen van, az egyik pillanatról a másikra 180 fokot fordul a gondolkodásuk, és fogalmad sincs, hogy miért. A legszarabb ebben az egészben az, hogy bűntudatot próbálnak benned kelteni, illetve hogy úgy alakítják a dolgokat, hogy te érezd magad hibásnak, agyalj a dolgokon, mert még arra is képtelenek, hogy őszinték legyenek veled. Van egy olyan sejtésem, hogy semmit sem vesztettél azzal, hogy ez a csaj tiplizett, valószínűleg nem lett volna normális kapcsolat ebből. Aki kellőképpen értelmes és gerinces, az megpróbálja megtárgyalni veled, ha valami kínja van, aki meg nem ilyen, azért nem kár.
2022. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, nekem már az sem tetszett, hogy az első hetekben nem tudtam vele találkozni. Még hétköznap munka után sem. Ja meg azt sem mondta el pontosan hol dolgozik, csak azt, hogy a közelben így esélyem sem volt nem zaklatóan hanem kedvesen munka után megkeresni. Gyanús volt az egész. A csókot sem értem minek akarta, vagy engedte. De tényleg nem veszítettem semmit.

Csak hát rossz érzés. Mert én már el akartam engedni a témát amikor hirtelen megjelent a találkozóm előtt.

2022. szept. 26. 23:03
 5/13 A kérdező kommentje:
Utána megint el akartam engedni mert úgy éreztem ezzel a latex témával is csak kamuzik. Mondtam, hogy nem feltétlenül kell szexelnünk csak csináljunk valamit. Aztán igazából nagyon jól tettem talán, hogy elmentem a boltokba mert bár veszítettem másfél órát az életemből de lehet hogy ha lusta lettem volna megtenni ezt, akkor még hetekig húzta volna az agyam ezzel hogy nincs latexmentes óvszer én meg nem vagyok olyan, hogy berendelek valamit a netről egy olyan nő miatt (szállítási költség stb) akivel kétszer találkoztam. Komolytalannak tűnt. De akkor sem értem mi volt ez az egész.
2022. szept. 26. 23:05
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

2-es Direkt megszivatott.

Nem gondolod komolyan, hogy egyetlen vágya volt dugni veled, miután elmesélted a randin, hogy más csajt is kezelgetsz!

2022. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy milyen intelligencia szinten álltok, akár te akár a lány, viszont nekem az egész hozzáállás otromba, lelketlen, értelmes ember ezen nem megy így végig.


Tudom ez ítélkezés, de velem pl. nem történhetne meg, hogy egy pasi után kajtatok, aki közli hogy kb. most szedte ki a micsodáját másból, de most én következem, ráadásul úgy, hogy amúgy előtte már volt csók, de én nem voltam elég jó neki, vagy nem bírta a nadrágban tartani a kígyót a következő találkozásig, és addig valami nőstényt kellet ….


azt a férfit sem értem, aki megvan azon sértődve, hogy amikor egy nővel akar lefeküdni, akkor gondoskodnia kell a megfelelő védekezésről. A nők a fogamzásgátlóval földig érő betegtájékoztatót kapnak az esetleges egészségügyi kockázatokról. (Arról nem is beszélve hogy 8 ezer forintnál kezdődik az ára, amit a nők szoktak fizetni).


Ha akkora nagymenő vagy, akkor le kellett volna vágnod, hogy a nő nem azt akarta, hogy nyersen a pofájába vágd, hogy milyen gumit vegyél, hanem inkább hogy milyen bort, milyen zenét szeretne romantikára vágyott, egy olyan embertől aki csak az ösztöneit szeretné kielégíteni. Nem tudom mit várt, amikor az hogy neked erre nincs időd, ( megfelelő védekezés) meg lökted neki ezt a bunkó dumát, minek állt veled szóba. Remélem a lány is megtanulta, hogy hagyja a magadfajtákat, bár nyilván könnyűvérű, és lesznek még ballépései, de tuti hogy a barátnőivel vagy évekig fognak siránkozni a jellemeden, vagy röhögni rajtad.

2022. szept. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, 2-es. Vagy...nem mondtál el valamit és már maga a csók is a terv része volt, hogy megszívasson, mert már előtte valami rossz fát tettél a tűzre.

Mondjuk nem tudom, miért csodálkozol. Ha már meg volt beszélve a randid a másik csajjal, akkor nem kellett volna ezzel elmenni még egyet csókolózni. Ha meg elmentél, akkor meg a másikat ne dugnád meg. De még annyi eszed se volt, hogy legalább hallgass róla. Mire számítottál? Így kell 2 szék közül a pad alá esni.

2022. szept. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szóba se álltam volna veled, miután elmesélted, hogy velem ismerkedsz, de a hétvégén random másik csajjal dugsz.Sokat elárul arról, mennyire gondolod komolyan.
2022. szept. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lányok, álljunk már meg egy szóra. Leírtam, hogy 3 hétig könyörögtem, hogy találkozzunk főleg, hogy 1 percnyire keresztezzük az útjainkat kb munka után és nem volt rá hajlandó. Akkor miért csodálkozik, hogy elfogyott a türelmem és mit várt attól, hogy odarohan hozzám a másik találkozó előtt?
2022. szept. 27. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!