Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egy lány elkéri a telefonszámo...

Egy lány elkéri a telefonszámom. Mi nem stimmel a történetben?

Figyelt kérdés

Ma a városban parkolóhelyet kerestem és oda jött hozzám egy lány, hogy valamelyik épületet keresi, de nem tudtam merre van. Megköszönte, elindult, majd visszafordult, hogy nem e kérhetné el a számom. Kedves volt, aranyos volt, de nem volt az esetem és volt köztünk legalább 10+ év, de mondom mindegy, nem sértem meg, megadom. Utána kezdtem el gondolkozni, hogy valami nem oké, mert amikor megadtam, már azonnal volt toll meg papír a kezében. Majd később , amikor elmentem mellette autoval fel se nézett rám, és nagyban nyomkodta egyik barátnőjével a telefont. Valószínüleg mindketten egy ideje már a környéken járkáltak. Nem tudom, hogy mi van ebben a történetben, vagy mi lehet a cél, vagy csak szimplán szimpatikus voltam. Viszont szürreálisnak tartom eléggé, hogy egy lány kéri el a számom és nem fordítva, aztán a mai világban lehet ebben nincsen már semmi fura. Hol a hiba? Jártatok már hasonlóan?


24/F



2021. szept. 16. 14:20
 1/4 anonim válasza:
Lehet lányos zavar, lehet fogadásból. Neked nincs meg az övé?
2021. szept. 16. 14:55
 2/4 anonim válasza:
Na most akkor innentől fognak hívogatni az összes biztosítótól meg pártközpontból. 🙂
2021. szept. 16. 15:50
 3/4 anonim válasza:

1.: FÉRFIAKTÓL, el szokták kérni nők a számukat.

2.: Minek adtad meg?

3.: Ki/mi vagy te, hogy ennyire fosol? Titkos ügynök? Bankvezető? Fegyverfejlesztő mérnök? IT fejlesztő a NASA-nál?

2021. szept. 16. 16:20
 4/4 A kérdező kommentje:

1#


Az is lehet. Nem én nem kértem el.


2#

Ez fordult meg a fejemben nekem is. Úgy érzem neked lesz igazad😅


3#


1. Rendben, nem érzem gyakorinak, de ezzel nincs is baj.

2. Normális volt, engem is meglepett, ahogy írtam nem akartam elzavarni, azzal hogy nem adom.

3. Fosás… nagyon ilyesztő, elkérték a számom. Most mi lesz?!

Szimplán csak kiváncsi voltam, hogy ha nem ismerkedés a cél akkor mit kezd egy idegenszámmal.

SpaceX nem szereti ha keverik a NASA-sokkal.😂 Azta k..🤦🏻

2021. szept. 16. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!