Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igazságtalan az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazságtalan az hogy kinek mikor lesz az első kapcsolata?

Figyelt kérdés
Sokan tiniként már a többedik kapcsolatokban vannak. Van akinek meg jó későn lesz az első. Én is pl ilyen vagyok nekem 26 évesen lett először, rengeteget szomorkodtam miatta, fiatal korom csajok nélkül telt el amit nagyon nyomasztó.
2022. szept. 27. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Mikor volt igazságos az élet?
2022. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Én 17 évesen voltam először kapcsolatban, pocsék volt. Az utána következőek is. Sok fontos dolgot megtanultam, amiért hálás vagyok. Egyik legjobb barátom 25 évesen találta meg élete első szerelmét, azóta is boldogok. Én 27 évesen találtam meg. Nem számít, ki mikor kezdi.
2022. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert ez nem igazság kérdése.
2022. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha bemegyünk abba az utcába, amelyben az élet igazságossága felett merengünk, akkor léteznek sokkal súlyosabb problémák annál, mint hogy ki mikor kettyint először.
2022. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

"Sokan tiniként már a többedik kapcsolatokban vannak"

Jaja, fagyiznak egyet a másikkal HA apu ad rá pénzt, meg elmennek este moziba HA anyu megengedi. Ez aztán az álom. :D

Szerintem a kamaszkori "kapcsolatok" túlértékeltek, úgyis akkor lesz az igazi ha az ember már önálló felnőtt.

2022. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert neked is lehetett volna. Adott volt a lehetőség. DE az élet soha nem igazságos.
2022. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem igazságtalan az, hogy valaki gazdag családba születik és már gyerekkorában bejárja a világot, más meg a szomszéd országig nem jut el?


Az élet igazságtalan, ez van.

2022. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

5 : mondjuk nekem intellektuálisan akkor volt a legmélyebb szerelmem egész életemben. Mondjuk mi koraérettek voltunk, kemény gimnáziumba jártunk, ezek miatt talán előrébb jártunk az átlagtól a korosztályunkban, de tudod ,valaki 14-18 évesen zenét komponál vagy kijut az olimpiára, ne magadból indulj ki, hogy egy tizenéves csak fagyizni tud.

Hogy más példát is hozzak, a romáknál meg divat már 16 évesen szülni, hiába le vannak maradva életvitelben, tanultságban, anyagiakban a magyaroktól, mégis korán válnak szülővé.

2022. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem igazságtalan, hogy amíg te egészséges voltál tiniként, más tolószékben ült vagy épp halálos betegséggel küzdött? Nekik esélyük sem volt arra, amin te itt szomorkodsz, hogy nem jött össze.
2022. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van joga a kapcsolathoz. Ez így igazságos.


Az, hogy ki él vele/kinek sikerül, az egyéni probléma.


Ugyanígy egyéni probléma ha egy ember nem lesz pl fizikus. A lehetőség adott, legfeljebb nem akarsz fizikus lenni, vagy nem vagy feladod.

Ettől még igazságos az, hogy én pl nem leszek fizikus.

2022. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!