Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma találkoztam a diákkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma találkoztam a diákkori "szerelmemmel", kicsit felkavart, talán még most is érzek valamit, vagy csak "szeretném"?

Figyelt kérdés
Középiskolában 2. ban "szerelmes voltam" egy srácba, akit sosem "kaptam" meg. Igazából mindig is csak szerettem volna hozzátartozni, de a sors nem úgy hozta. 2 évig volt elérhetetlen számomra, addig majdnem minden nap sirtam, mikor megláttam:( Aztán megismertem a (mostani) páromat, akivel nagyon szeretjük egymást, már ,másfél éve. Ma mégis felkavart a múlt...miért?
2008. dec. 22. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
A múlt főleg a mélyebb érzelmek mindenkit felkavarnak. Bármikor felbukkanhat a zavar kiváltója és az addigi jelen összeomlik mint egy kártyavár. Ez általános igazság. Az érzéseink az egyetlenek, amik ezen a világon nem hazudnak. Ha valóban szereted a jelenlegi párodat akkor ezen nem érdemes gondolkoznod. Ami volt elmúlt és most van egy kedves ember az oldaladon. Ennyi az egész. Csak azért foglalkozol ezzel mert régen fontos volt ez neked.
2008. dec. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Szia!!! Hasonló élményeim vannak nekem is...s ha meglátom most igy 4 év után még most is elgondolkodom rajta mennyi mniden más lenne ha nemcsak én szerettem volna!! De a sors nem úgy rendelte ahogy mondtad!! :( Hát az a véleményem h amit nem kaphatunk meg örökké fáj és feltépi az emlékeket attól függtelenül h ez már nem szerelem...persze én is túllettem ezen azóta s van is más de milyen érdekes h az már mennyire más?? Egy másik embert nem lehet pont úgy annyira naivan,gyermeki odaadással rajongással szeretni!! Én is nagyon szerettem...de pont ezért csalódtam benne hatalmasat!! Sztem nem érzel amúgy semmit...csak az emlékek felkavaróak pontosan azért mert nem úgy alakultak a dolgok ahogy annyiszor álmodtál róla,és tervezgetted!! rem tudtam segíteni
2008. dec. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Ismerös a helyzet... tudod én is igy voltam mint te megörültem a srácért addig mig meg nem kaptam aztán nem érdekelt mert rájöttem hogy nem jelent semmit...ez hülyén hangzik de igy van akkor jöttem rá hogy a páromat szeretem
2008. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Kedves 2. válaszadó, igazad van, én is arra gondoltam, hogy azért "agyalok" rajta, mert őt sosem kaptam meg, a páromat viszont viszonylag hamar. ő "ismeretlen", "elérhetetlen" és gyermeki rajongással szerettem, felnéztem rá. A páromnak meg már ismerem a jó és rossz oldalát egyaránt. Biztosan Őt szeretem, csak a kisördög nem alszik, az érzelmeim viszont biztosak a párom iránt:)

Köszi Kellemes ünnepeket Nektek

2008. dec. 22. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!