Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy srác, néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác, néha rám néz hosszabban, visszanézek 1 pillanatra, de egyből elkapom a fejem. ,? : D lent!? : )

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik..Párszor észreveszem hogy hosszabb ideig néz,ránézek,és egyből elkapom a fejem..Ezt többször.És ő is elnéz olyankor..

Másik kérdés: Nem nagyon ismerem,1-2x beszélgettünk.De nagyon tetszik..Ha néz,az jó jel? Olyan is volt hogy nézett,visszanéztem(nem kaptam el a fejem) és integetett(köszönt.)..:) Bocsi a sok hülyeségemért,de érdekel nagyoon..:) És ha továbbra se merek visszanézni rá,hiheti azt hogy nem tetszik nekem?


2010. szept. 26. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

jézusom ne haragudj de ez nekem egyszerre sok.

szóval nézz rá, hogy tudja jó nálad. és ja nagyon jó jel ha figyel.

ennyire futotta a mai agykapacitásomból, olyan érthetetlen nekem ma ez az egész:D

L/16

2010. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kamuuu ***** válasza:
Mostanába mindenki néz észre vettétek?:O én nem értem... sok ilyen kérdés volt akkor mért nem vesztek, veszel onnan ötletet gondolom ha többször néz akkor tetszel neki de nem lehet tudni biztosra én is sok mindenkit nézek még se tetszik mindenki csak akit hosszabb ideig szoktam:D
2010. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.:):D
2010. szept. 26. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!