Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

A rasszizmust meg az előítéletet most kérlek kerüljük hogy ha ,,rendes akkor igen" stb.


Mert a kérdés felvetésem az pont az ellenkező pozitív romáról szól aki dolgos, anyuka apuka rendes, tesók is, nem volt soha priusszuk stb . És nem agresszívek se. Szóval én amit kérdezek az csak egy általános kérdés és nem megtörtént dolgok.


És tényleg mellőzzük azokat a válaszokat hogy romával soha, meg ilyesmi. Mert engem nem érdekel a te személyes negatív, vagy pozitív tapasztalatod a romákkal kapcsolatban, ugyanis nem ez a kérdés. Leírtam fentebb milyen romáról van szó, és mégegyszer írom hogy ez egy nem megtörtént eset, de kíváncsi vagyok valamire és a roma nem viselkedik Romásan, nulla kultúra.



A kérdésem: Ha van két fiú az egyik roma, a másik meg nem roma, melyiket választanátok az alábbiak szerint:


A Magyart aki csúnya, aki nem jól néz ki, nem öltözik igényesen (nem azt mondom hogy csövesen öltözik) hanem nem igényesen, nem ad magára annyira.



Vagy egy roma fiút aki jól néz ki és igényesen öltözik (ápolja magát túlságosan is) arra is figyel hogy ne legyen sáros a cipője és ha sáros lesz akkor zsepivel letörli.

Itt mégegyszer írom nem cigányosan öltözik mint pl a kis grófó vagy a többi zenész. Hanem normálisan.


Farmer, sport cipő vagy valami más, illetve valami mintás póló amin szép minta van, és ránézel látod hogy a ruha frissen mosva van stb


Lányokat kérdezem!


Melyiket?



Köszönöm a válaszokat!



2022. okt. 5. 14:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Ennyiből egyiket sem. Nem csak a kinézet számít nálam, hanem a személyiség is. Sorry, de ez a véleményem, ami a leírásod alapján, számodra valószínűleg értékelhetetlen.


Te melyiket választanád, a szürke autót egyszerű fényezéssel, vagy a piros autót, aminek szép fényezése?

2022. okt. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
#1-es vagyok: 18l
2022. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Egyiket sem.
2022. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%

Egyik sem szimpatikus.

Ha kötelező lenne választani akkor a romát választanám, de engem zavarna hogy ennyire túlzóan el van foglalva magával. 25n

2022. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

Mire? Szexre? Kapcsolatra?


Ennyi infoból nem lehet dönteni, egyik felállásra sem...

Az 1es jól írta, autó-autó között nagy különbségek vannak, nem csak a színe...

2022. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

A kérdés komolynak akar tűnni, de valójában komolytalan (és amúgy önmagában rasszista is, csak mondom)


Ápolt roma, vagy lezser magyar?


Micsoda fontossági behatárolások, pont így választanak a nők partnert...


24N

2022. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Frusztráció szülte, felszínes és lealacsonyító kérdés. A válaszom: a kettő közül azt, amelyik nem a kérdező! 20l
2022. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Szeretném felhívni a figyelmet hogy mielőtt bárki azt gondolná vagy feltételezné rólam hogy én roma vagyok az téved. Nem vagyok roma.
2022. okt. 5. 15:16
 9/25 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó embernek szólt
2022. okt. 5. 15:16
 10/25 anonim ***** válasza:
Férfi vagy kérdező?
2022. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!