Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdnétek az exetekkel(ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek az exetekkel(ha jóban vagytok), csak bosszúból?

Figyelt kérdés

Engem alapvetoen nem érdekel az exem.(jogi es uzleti kapcsolatban vagyunk)

De amikor felháborodnak egyesek azon, hogy én beszélek vele, meg hagyjam békén, meg kopjak le és mások akarják nekem megmondani azt, hogy én mit tehetek mit nem, néha megfordul bennem az, hogy lehet direkt akkor le is fekszem vele, vagy még vele is járok egy darabig(ugyis ki akar békülni, meg álmai nője vagyok stb)


Csak ugy direkt szórakozni azokkal, akik nekem pofáznak hogy azt csinálok, amit akarok. Nem ők mondják meg azt más embernek hogy mas ember mit tehet mit nem.


Vagy hogyan lehet ezeket leállítani hogy bölcsebbek lennének, ha ki sem nyitnák inkább a szájukat?



#beleszólás #mások dirigálnak #irányitgatnak
2022. okt. 9. 12:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Nem bántalmazó az exem.

És de másokat zavar az hogy en mit teszek az exemmel meg mit nem.

Kulonben nem lenne kérdés hülye

2022. okt. 9. 12:38
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen szàd, hogy elhajtsd őket a pcsába? Csak lábat széttárni tudsz?
2022. okt. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyerekes és buta hozzáállás. De te tudod.
2022. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De válaszolok nekik, hogy nem azt csinálok amit akarok? Csak nekem valahogy ez nem elégtetel.

Valamiert valahogy jellemző az, hogy "mindenki" valamiert be van sz.rva attol, ha en barmelyik exemmel is beszélek.


Vagy általánositva:

Mit érdekel más nőket az hogy vki beszél e az exével vagy nem. Miért lesz nekik bajuk ettol es szolnak be hogy kopjak le meg stb?


Pont jogi kérdésem volt és annak kapcsán mondták. Keressek masik jogászt meg ment a savazás.

Miért faj nekik az ha en az exemmel beszélek?

2022. okt. 9. 12:44
 5/11 A kérdező kommentje:

3# na itt is arrigancia.


Miért is fáj ez másoknak?

2022. okt. 9. 12:45
 6/11 A kérdező kommentje:

Ja meg ha van 5 exem es mind az 5 öt hülyíteném, akkor is azt teszek amit en akarok.

Miert akarják ezt mások nekem megmondani, hogy kivel mit csinálhatok meg mit nem?

Egyedul CSAK az ex dönthet arrol, meg én. Felnőtt emberek. Senkinek meg semmi köze. De pofáznak akkor is.

2022. okt. 9. 12:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kik azok a "mások" akiket zavar?

Gondolom olyan emberek akiknek egész kapcsolat alatt panaszkodtál az exedre, most meg alá akarsz feküdni. Gondolom azok akik eddig a panaszaidat hallgatták (szülők, rokonok, ismerősök) vagy látták a problémás kapcsolatotokat, azok próbálnak lebeszélni róla, hogy ne tedd meg. De nem azért mert közük van hozzá, hanem azért, mert elegük van abból amit ketten műveltek, és amit nekik is végig kell asszisztálni.

Az meg hogy bosszúból aláfekszel az exednek, csak a saját magad nyugtatására jó, egyszóval önbecsapás. Csak a saját gyenge akaraterődről tanúskodik. Másoknak nem ártasz ezzel, csak saját magadnak.

2022. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalmasan ostoba vagy.Ha dugsz vele egyet, akkor szerinted majd nem szólnak be? 🤣Akkor kapsz majd csak igazán...A beszólogatósoknak tökmindegy mit csinálsz, ha kötözködni akarnak veled, arra mindig találnak majd lehetőséget. Nőj fel.
2022. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, megér ennyit két csöcs meg egy jó segg, hogy erre valaki ráizguljon? Ennyire lényegtelen, hogy van-e egy nőneműek az agyában némi ész a mérhetetlen egón kívül? Ez lenne olyan kva izgalmas a férfiaknak, hogy ilyen nőket is megbsszanak?

Bár valószínűleg az exeid sem lehetnek annyira nagy ész kombájok.

2022. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

Nekem már az is magas, hogy honnan tudja mindenki, hogy beszélsz vele? Nem hogy azt, ha dugtok... Belátni a putri ablakán? Vagy ti mindent mások előtt intéztek?

Amúgy nem, nem feküdnék le "bosszúból" senkivel. Kizárólag élvezetből szoktam szexelni. Ami meg csak kettőnkre tartozik. Nem is érdekel senkit kettőnkön kívül.

Lehet, hogy nem úgy kéne élni az életed, mintha a Maunika showban lennél főszereplő, és akkor nyugtod lenne. Habár te pont annak a típusnak tűnsz, aki egyfeszt keveri a 💩, ha épp nincs balhé, akkor csinál.

Ebben az esetben meg azt eszed, amit kavarsz. Dughatsz mindegyik exeddel, csak azt bizonyítja, hogy pont az vagy, aminek az ismerőseid tartanak. De ezzel maximum az exeiden állsz bosszút, senki máson.

2022. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!