Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megölelnétek ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megölelnétek ilyen esetben vagy kerülnétek az illetőt?

Figyelt kérdés

Ha kezdesz èrezni valaki iránt ami kölcsönös. Viszont te külföldre költözöl, ő meg nem. Szeretnél vele lenni ameddig lehet, megölelni, de mi van ha rosszabb lesz így az elengedés?

Mit tennétek? Kerülnétek? Akár meg is szakítanátok a kontaktot hogy ne szenvedjetek?


2022. okt. 9. 16:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont ebben a cipőben járok. Én vagyok az, aki itthon marad. Szerettem volna a maradék időt együtt tölteni, elbúcsúzni rendesen... de a másik inkább elvágta a szálakat. Bármikor történik, mindenhogy szenvedéssel jár.
2022. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom! Ez így elég kegyetlennek hangzik.😔
2022. okt. 9. 17:26
 3/18 anonim ***** válasza:

2. Köszi. S miért merült fel benned a kérdés? Hasonló szitu?

1.

2022. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Félig hasonló.

Kíváncsi vagyok más mit lépne.

2022. okt. 9. 17:51
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Elbúcsúznék normálisan,de hagynám elmenni.
2022. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én költözöm ki, szerettem volna elköszönni valakitől,de ő kerül…végül ott tartunk már nem beszélünk. Hiányzik nagyon, de ez van.

Szerintem azért köszönj el , bánnád….

2022. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Engem nem ölelt meg, sőt, el se mondta, csak már nem volt itt többet. De az utolsó pillantása beleégett a retinámba. Soha ne tegyél ilyet! Kegyetlen!
2022. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Elbúcsúznék, ölelném, amíg lehet.
2022. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy életed van, miért szakadtok el egymástól, ha tudod, hogy kölcsönös?
2022. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

Szia,


Én hasonló helyzetben vagyok. Tiszta szívemből szeretek valakit, de családja van, nekem társam. Én is azt választottam, hogy elmegyek, hogy ne is lássam, mert megörjít, hogy nem ölelhetem át, soha nem lehet semmi köztünk. Iszonyat fájdalom ez. Nagyon nehéz az elengedés.


Én meg így is azt vallom, ha két ember érez egymás iránt, óriási hiába elengedni a másikat. Nyilván nem lehetsz önző, de ha szeret téged és kölcsönös, el ne engedd!

2022. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!