Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El merjem mondani??

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, és 4 hónapja vagyok együtt a párommal, aki 35 éves és szakmáját tekintve rendőr.

Nekem ez az első úgymond komolyabb kapcsolatom, de nagyon szeretek vele lenni, nagyon jó hozzám, és nagyon érezteti, hogy szeret.


Kb másfél hónapja elmentem bulizni barátaimmal, és sajnos(azóta màr megbántam) az egyikőjük megkínált egy porral amk drog volt, én pedig elfogadtam.

Rohadtul jól éreztem magam, de másnap szenvedtem rendesen. Alig tudtam aludni, vert a szívem. Aztán újra és újra vettem ettől az ismerőstől mert akkor nem voltam rosszul. A baj az, hogy ha nem használom akkor nagyon nem érzem jól magam, és még tudom titkolni de egyre durvább minden. Ki akarok szàlni ebből az egészből ha még nem késő, de a páromnak nem merem elmondani. A múltkori buli után mikor már kitisztult a fejem ottvoltam nála, de nem tudtam aludni, egész éjjel vert a szívem, össze vissza hazudtam, hogy melegem van meg ilyeneket. Eddig ki tudtam magyarázni de félek, hogy lassan már nem fogom tudni.


Szerintetek el merjem neki mondani? Ilyen esetben mit kell tennie mint rendőrnek? Jelentenie kell vajon a rendőrségen, vagy mi? Nagyon szar helyzet ez az egész de talán ha őszinte vagyok vele akkor jobb lesz...

Nem tudom mi legyen



2022. júl. 24. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is: menj el elvonóra.


Másodszor: Jelenti e? Nos ez attól függ mekkora a hivatástudata. Régebben én is rendőrként dolgoztam. Volt olyan kollégám aki a saját anyját is megbírságolta.


Ha úgy igazán szeret és nem olyan buzgó akkor nem lehet belőle bajod, viszont meg fogja kérdezni, hogy melyik haverodtól van a cucc. Neki lehet baja a dologból.


Amúgy az a haverod tudja, hogy a csávód rendőr? És egyáltalán miért haverkodsz drogdílerekkel?

2022. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Barátnőim mentem bulizni és elhívtak magukkal, ott volt egy srác akinél volt por, de őt akkor ismertem meg, valamelyik csajnak az ismerőse volt, de nem a közvetlen baráti társaságomba tartozik. A barátnőim persze tudják, hogy rendőr, ismerik is. Ez a srác nem tudta, mivel nem ismert engem, de odaszólt neki az egyik csaj, hogy a párom rendőr úgy osztogasson nekem akármit is, ő meg azt mondta ki nem szarja le, vagy ilyesmi...

Mindegy is, nem az ő hibája hanem az enyém, hogy elfogadtam...

Szeretnék kimàszni ebből mielőtt elkap a gépszíj, csak remélem, hogy segít a párom és nem márt be. Nem tudom elképzelni, hogy valaha rosszat akarna nekem, viszont munkáját tekintve szigorú.

Ez egy nagyon ciki helyzet

2022. júl. 24. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez egy ilyen vagy-vagy helyzet. A csajnak az ismerőse tuti rá fog cseszni. Főleg ha a barátod szigorú a munkájára.
2022. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne mond el
2022. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán milyen cucc az, hogy ilyen hamar rákattantál, és h mellette ennyire kivagy másnap? Én spurira tippeltem, de ahhoz jó pár utca kell, hogy másnapra is ki legyél tőle. Én kétszer csináltam, nem volt rossz, de rohadtul nem kívánom azóta se, és utána se kattogtam rajta.


Amúgy én az őszinteség pártfogoltja vagyok egy kapcsolatban, de az ilyesminek általában következménye van. Nem ismerem a párodat meg a reakcióit, de nem árt felkészülni a legrosszabbra ilyen helyzetben. Én ha a helyedben lennék, és elmondanám neki a történéseket, legalább abban ferdítenék, h az elosztó haverodat nem keverném bajba, hanem egy random személyként állítanám be, aki odacsatlakozott a társasághoz és megkínált,utána meg vettél tőle pár grammot.

De egyébként inkább osztom a 4-es válaszoló véleményét. Ha meg jó kifogással akarsz élni, akkor fogd a kávéra, h megittál pl. 5-6 csészével, mert annak is dettó ugyanez a mellékhatása.


A cucc lerakásához meg tényleg kéne tudni h mi az, mivel lehetne esetleg az elején pótolni stb... Általában nagyobb városokban vannak drog ambulanciák, ahol anonimen lehet segítséget kérni. Pécsen pl. van egy ilyen hely, ott akit úgy ítélnek meg h nem annyira akut a helyzete, azt bevonják terápiára, biztosítanak neki pszichiátert és pszichológust is + vmilyen csoportterápiát. Ha meg nem akarsz ilyesmivel kínlódni, akkor magapszichiáter, kiperkálod neki a 20-30 ropit, és egyből kapod az instrukciókat meg felírja neked legalább tüneti kezelésre a megfelelő gyógyszert. És akkor senki sem fog észlelni a problémádból semmit.

2022. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az #5 válaszoló véleményéhez csatlakozva: Igen, jó lenne tudni, mit tolsz, illetve mi a helyzet, mekkora a baj (privátban is írhatod). Azt én sem értem, miként csúszhattál rá ennyire gyorsan. Most ez csak hétvégenként vagy hétköznap is? Ha előbbi, az még kezelhető, ne járj el, válassz más programot, próbálj más társaságban mozogni. Ha egyedül csíkozgatsz az már komolyabb.


Én nem terhelném vele a helyedben a páromat, bocsánat, hogy így mondom, de ez a te problémád, neked kell megoldanod, jobb lenne ebbe őt nem belevonni. Végülis, ha elmondod, mit nyersz? Megnyugszol, könnyítesz a lelkeden, vagy abban bízol, segít a leszokásban? Az meg a másik, ahogy te is érzed, szembeállítanád egy erkölcsi dilemmával. Ez alig 4 hónap után nem biztos hogy fair lenne vele szemben. Később ha túl vagy rajta nyugodtan elmondhatod majd.

2022. júl. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!