Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-as nők.Ti találtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as nők.Ti találtatok komoly párkapcsolatot 30 év felett?

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 19:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

32 évesen váltam, két gyerekem volt. Minden gond nélkül lett új kapcsolatom, pedig nem is terveztem.

9 éve vagyunk házasok, most már 4 gyerekem van. :)

2022. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
12%
1-es, szerintem nem ilyenre gondolt. 🤭
2022. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

28 évesen házasodtam meg. Majd 33 évesen elváltam. 35 évesen találtam ismét valakit, és jónak tűnt, jó is volt boldog is voltam, de ez is véget ért.


Lehet találni szerintem. De nem könnyű.


Úgy látom, hogy sokan berendezkednek pláne közelebb a 40-hez mint a 30-hoz, fix munkahely (mármint amennyire manapság az fix lehet) egy megszokott kialakított lakás vagy ház, a napi rutin a megfelelő életkörülmények, amit szerintem minél idősebb valaki annál nehezebben hagy el.

Így gondot jelenthet , hogy egy idő után ki az akinek költöznie kell, ki az akinek lehet, hogy a távolság miatt munkahelyet kell változtatnia, van aki a családjától sem akar sok km-re eltávolodni.


A testvérem 32 évesen ismert meg egy nőt, 9 éve együtt vannak, van gyermek is (házasságot nem akarnak de az csak egy dolog). Neki mázlija volt.

2022. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%
A jó öreg mázli? Az nem mindenkinek jön össze...
2022. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
8%
Nőként minden vágyam az lenne, hogy 2-3 gyerekkel a nyakamban új életet kezdjek. 😧
2022. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
8%
Nem beszélve a sz@r házasságokról, amik csak elcseszik az ember idejét, életét. 😧
2022. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

#4


igen mázli...szerencse, nem tudom, hogy, hogy hívjam. Van akinek összejön van akinek nem.

És nincs megírva, hogy márpedig mindenkinek összejöjjön a dolog.


De nagyon utálom azokat az embereket akik azt hangoztatják, hogy aki 30 felett egyedül van azzal probléma van, az selejtes stb...

2022. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

7. Azt én is utálom, de manapság ilyen könnyen ítélkező társadalom lettünk.

Járja végig az utat abban a cipőben, aztán ítélkezzen.

2022. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Csak egy példát mondok: Meghan Markle 30 év felett lett hercegné.
2022. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik megcsalják a párjukat, aztán elveszik őt feleségül? Ilyen is van. Nem minden arany, ami fénylik. 🪙💔
2022. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!