Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből vajon miért nem nőttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből vajon miért nem nőttem ki soha, ez olyan tini dolog, nem?

Figyelt kérdés

Az a szokásom, hogy bizonyos, nagyon ritka időközönként belezúgok egy-egy pasiba, aki megjelenik az életemben, de egyébként nincs vagy nem is lehet közünk egymáshoz (mert pl. nős - lehet tanár, edző, sporttárs stb.)

Ezzel elvagyok pár hónapig magamban (persze nem mondok vagy jelzek semmi, akkor sem, ha lehetne), aztán lecseng a dolog, és majd sokára jön még egy ilyen.

Mindig ezt csináltam, ha pedig valaki érdeklődött irántam (2-szer történt ilyen), azt nem hittem el, úgyhogy elutasítottam. Így pl. rendes randim sem voltam soha életemben (de ez részletkérdés, nem lényeg).

Miért ragadtam meg ennél a mintánál, visszahúzódó vagyok, de azért ilyenről még nem hallottam, hogy valaki ennyire extrém szintre viszi ezt a viselkedést (44 éves vagyok már).


2022. okt. 9. 22:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10! A kérdező nevében nem tudok nyilatkozni, de az én életemről sok mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy unalmas. Tudatosan soha nem kerestem. Egyszer pl.úgy szerettem bele egybe, hogy még az exembe voltam szerelmes(én szakítottam, mert nem volt jövője a kapcsolatnak), közben már együtt éltem egy másikkal, akivel eleinte azt hittem, működni fog a dolog, de nem, szóval még csaltam is egy harmadikkal és ekkor jött a 4.akibe beleszerettem plátóian. Így kiábrandultam az exemből, a másik kettőt, meg dobtam. Ez már rég volt, ennyire már nem súlyos a helyzet.

Csak egyszerűen nem tudok mit kezdeni azzal, amikor azzal jönnek, hogy nem is ismerem. Persze, azt valóban nem tudom, hogy kedvenc étele mondjuk a babfőzelék, de nem is érdekel, mert nekem nem az kell a szerelemhez. Viszont tudom hogy kezeli a konfliktusokat, hogy bánik más emberekkel (olyanokkal is, akikről tudom, hogy nem kedveli), mennyire őszinte, hűséges, tud-e felelősseget vállalni, ha hibázik stb. Ezek fontosak egy kapcsolatban és ezeket tudom róla, nem az, hogy mi a kedvenc étele, vagy mit tudom én, fél -e a pókoktól.

#9

2022. okt. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Beteges kishitűség és önsorsrontás. Mentális betegség állhat a háttérben, pszichológust ajánlanék. Nekem ugyan ilyen viselkedésmintám fiatalabban volt, de amíg nem mentem szakemberhez, én is óhatatlanul elérhetetlen embereket választottam a "szerelmem" tárgyának.
2022. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
3-as jól beszél!
2022. okt. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!