Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből vajon miért nem nőttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből vajon miért nem nőttem ki soha, ez olyan tini dolog, nem?

Figyelt kérdés

Az a szokásom, hogy bizonyos, nagyon ritka időközönként belezúgok egy-egy pasiba, aki megjelenik az életemben, de egyébként nincs vagy nem is lehet közünk egymáshoz (mert pl. nős - lehet tanár, edző, sporttárs stb.)

Ezzel elvagyok pár hónapig magamban (persze nem mondok vagy jelzek semmi, akkor sem, ha lehetne), aztán lecseng a dolog, és majd sokára jön még egy ilyen.

Mindig ezt csináltam, ha pedig valaki érdeklődött irántam (2-szer történt ilyen), azt nem hittem el, úgyhogy elutasítottam. Így pl. rendes randim sem voltam soha életemben (de ez részletkérdés, nem lényeg).

Miért ragadtam meg ennél a mintánál, visszahúzódó vagyok, de azért ilyenről még nem hallottam, hogy valaki ennyire extrém szintre viszi ezt a viselkedést (44 éves vagyok már).


2022. okt. 9. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egész életedben elfogadtad ezt az állapotot, sosem próbáltál változtatni rajta (nyitni mások felé, elhinni, hogy érdekes lehetsz más számára, stb.), akkor nem furcsa, hogy ugyanaz ismétli magát, mi változott volna önmagától?
2022. okt. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
A személyiségfejlődésben leragadtál.
2022. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, mert nem hiszed el, hogy valaki érdeklődik irántad, talán félsz az elköteleződéstől is vagy csak attól, hogy nem leszel neki elég jó és ha szakít veled, akkor az neked fog fájni, így inkább (tudat alatt) csak olyan tetszik meg, akivel úgyse lesz semmi.
2022. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Ezt nem egészen értem.. 44éves vagy és mèg soha nem is randiztál?
2022. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Nyugi, én sokkal rosszabb vagyok. Nem állok meg hónapoknál, hosszú évekig képes vagyok ugyanazért az emberért oda, meg vissza lenni. Semmit se teszek, kb.hozzá se merek szólni, mások meg egyáltalán nem érdekelnek. Úgy kb.10 évente jön egy ilyen. Ha legalább gyakrabban váltogatnám, legalább lenne remény, hogy ez majd végre hátha kezdeményez, de így semmi. (40)
2022. okt. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ja, igen, #3-nak igaza van. Sose akartam férjhez menni, imádom a szabadságom. Tuti, van tudat alatt egy elkötelezettség fóbiám, de most mit csináljak vele? Ok.,ne legyen, de hogy ne legyen? Ha egyszer mindenki mással kapcsolatban azt érzem, hogy abba belehalnék, ha azzal az emberrel kéne lennem, vagy mondjuk együtt élnem, meghalnék, ugyanakkor a kiszemeltről azt gondolom, azt gondolom, hogy tökéletes párost alkotnánk, hogy változna még fejben, ha sosincs lehetőség kipróbálni, hogy lássam, nem, vele se akarnék élni?🤷🏼‍♀️

#5

2022. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ismertem egy ilyen nőt. Nem akart felnőne. Ő is lassan 40 lesz és sosem volt randija sem. Fél minden ismeretlentől, így attól is, hogy hogyan kell viselkedni egy randin, egy kapcsolatban.
2022. okt. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#6 és kérdező!

Pszichoterápia a megoldás.

2022. okt. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
#8! Nem hiszem. Évezredek óta járok (nem emiatt), de tudja, hogy ez van, nem tudnak vele mit kezdeni. Mit is kéne? Ott van a jó pasi előtted, akiért odavagy. Most hazudná, hogy nem jó pasi? Ugyanez olyannal, aki nem jön be. Nem tetszik, nem érdekel, semmi nem motivál arra, hogy találkozzak vele. Mit mondana, járjak kényszer randira?🤷🏼‍♀️ Nincs ezzel mit tenni. (Nekem voltak kapcsolataim. Nem szeretnék többet, ha nem VELE. Egyedül is jó, csak nem annyira, mint vele lenne. Mással viszont rossz.)
2022. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan ingerszegény és érzelmektől mentes az életed, hogy tudatosan kreálsz magadnak plátói szerelmeket, hogy érezhess valamit és pörögj valamin. Illetve sokkal izgalmasabb lehet messziről figyelni valakit, és ábrándozni róla, mindent a fantáziádra bízni, mint konkrétan odamenni és ismerkedni vele. Én is csináltam tudatosan plátói szerelmet még általános suliban, mert mindenkinek volt, meg amúgy is unalmas volt az élet, így ráböktem valakire, majd elhitettem magammal, hogy nekem ő hű de tetszik és még zavarba is jöttem ha elment mellettem, mert felspanoltam magam, így szórakoztattam magam. Aztán kinőttem. Biztos te is ki fogod. Javaslom, hogy kezdj el ismerkedni, ha romantikára vágysz, de ne játszd azt, hogy valami tini dráma regény főszereplője vagy, mert az hosszútávon annyira nem kielégítő.
2022. okt. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!