Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nekem furcsa ez ?

Figyelt kérdés

Tegyük fel 1 napja beszélgetek , fél napig semmi anyagias kérdések de utána egyszer csak rád önti az összes olyan anyagi kérdést (MINT A NAV) kivel lakok,hol,van e jogsim,milyen autóm van stb.... most 2022-ben minden nő aranyásó akkor ezekre a pasikra(35-36)mit lehet mondani? Ez normális egyébként?Vagy csak nekem ennyire furcsa?N30

A normálissegítséget-válaszokat köszönöm szépen előre is !


2022. okt. 10. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Mondd neki, hogy majd személyesen többet tudtok beszélgetni.
2022. okt. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Társkereső? Ha igen, akkor a kérdésed témájától némileg függetlenül is lenne egy tanácsom: akivel kapcsolatosan bármi ellenérzésed keletkezik, különösen így az elején, inkább engedd el. Bizonyára sok megkeresést kapsz, nagyon kell tudni szűrni, még olyannal is könnyű mellényúlni, akivel úgy tűnik, minden klappol és csupa pozitív érzésed van.
2022. okt. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 nagyon szépen köszönöm! Igen van egy olyan érzésem is ... de zserintem az se normális ,hogy fél napja max legyen 1 .... egyből az anyagiak teszik ki a kérdések jelentős részét ... mintha az adóbevallásomat kérnék ....szépen fogalmazva .Nekem ez nagyon gusztustalan és furcsa
2022. okt. 10. 09:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pasik között is van aranyásó. De!inkább a saját pénzüket féltik, ha 10 forintjuk van, ha millióik.
2022. okt. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

2-es vagyok, szerintem sincs rendben egyébként, de lehet, hogy van olyan, aki ebben semmi problémát nem lát. A legfontosabb mindenesetre a saját radarod, ha az jelez, nem szabad elnyomni, én így gondolom. Másra nagyon nem is tudsz hagyatkozni online, egy vadidegennel szemben, hisz nincsenek például közös ismerősök, akik által leinformálhatod vagy bármi.

Nekem eddig a megérzéseim és feltételezem, némi szerencse segítségével legalább a problémás fazonokat sikerült elkerülnöm, de ahogy említettem, így is nagy eséllyel mást találsz, mint akit keresel. Nagyon normális, értékes, szerintem külsőre is tök okés férfiakat ismertem meg, de volt, hogy kiderült, élőben nincs meg a szexuális vonzalom vagy hogy az előzetesen egyeztetettekkel ellentétben ő mégis inkább valami többet, komolyabbat szeretne kihozni a dologból (míg én nem) stb.

2022. okt. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van két közös ismerős de én ettől el tekintettem igazság szerint . Azzal a ketővel nagyon jó viszonyt ápolok... Viszont vissza kanyarodva ,én nem kezdtem el a pasi anyagi mivolta felől érdeklődni egyáltalán !! SE ,hogy kivel vagy hol lakik stb.... mivel nekem nem az elsődleges szempont !! csak furcsa ,hogy a férfiaknál ez az elsődleges információ mintha ettől függne ,hogy én most akarok e a csajtól valamit vagy sem !! Nem tudom, nekem az ilyen egyáltalán nem mérvadó és nem fér bele ! Akivel beszélgetek ő érdekelt mert valamilyen szinten szimpatikus volt nem az ,hogy milyen anyagi helyzetben van !
2022. okt. 10. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor mindig visszakérdezek, hogy miért érdekel.


Nyilván a mi a kedvenc könyved kérdés érthető, de a kivel élsz? Most megy a népszámlálás, akinek tudnia kell, annak elmondod.

2022. okt. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!