Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves korban a legszebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves korban a legszebb dolog az esküvő, és akkor egészséges gyereket vállalni is?

Figyelt kérdés
Hát erről én már lecsúsztam.
máj. 17. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hiszen mindenkinek más dolgok hoznak boldogságot.
máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
4%
Igen, utana mar rizikos a gyerekvallalas
máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

36 évesen szültem.

Boldog vagyok, és házas.

Gyerek nagyon kellett.

Nem tudom, most mit csinálnánk, mivel foglalnánk le magunkat, minek örülnénk ennyire, vagy mire lennénk büszkék.

máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Én 32 évesen szültem, egészséges gyereket. A szülészet folyosóján utánam szóltak, hogy az a fiatal kismama jöjjön ide! Nem gondoltam, hogy nekem szól... pedig ez még 2008 volt


Kevesen házasodnak és vállalnak gyereket huszon-évesen, mert még nincs meg az egzisztencia hozzá.

máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
40 évesen kéne csak a 2.házasságba.
máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem mindenkinek ez.
máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És nem maradtál le semmiről. Töltsd ki az életed valami hasznossal és akkor rájössz, hogy érsz te is valamit. Nem a gyerekszülés az élet kiteljesedése, csak egy opció.
máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg huszonévesen ez a legnagyobb baromság amit az ember csinálhat. ismerőseim 90+% -a aki korán házasodott, az 30 éves korára már elvált.
máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen elváltak tömkelege van ezért se kéne az elsőbe szülni.
máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Esküvő és gyerek egy boldog kapcsolat kiteljedése. Az még odébb van. Nincs korhoz kötve. Érdemes kivárni.
máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!