Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem ez a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem ez a nő?

Figyelt kérdés

Van egy nő akibe szerelmes voltam meg vagyok. Sosem volt barátnőm 29 éves létemre. Nyáron egyáltalán nem beszéltünk, pedig úgy votl megyünk együtt mindenfele, és rettentően hiányzott hogy végre valakivel végre tudok menni meg közös élmények meg stb. és akkor semmi. Ősszel most ősszel szeptember végén kibékültem vele, találkoztunk meg minden megbeszéltünk mindent. Még tévétr is kapott tőlem mert nem volt neki, hogy amjd nézünk közösen filmeket meg stb. És akkor már most október 1 hete nem találkoztunk de nem válaszol megint smsre meg semmire. tehát kezdi elölről amit nyáron már elkedzett. Tehát nyáron azt csinálta hogy egyszer csak nem vette fel a telefont, nem regaált a megkereséeskre, aztán persze én voltam a hibás..



Nem is az a baj, csak nekem már nagyon elegem van ebből hogy küzdök, udvaroltam, dolgokat vettem neki, őis igért sok mindent és eddig semmi nem jött össze. Az idő meg megy, pláne nekem az ember nem fiatalodik.


2022. okt. 10. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Dugjatok
2022. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Más pasikat is szédít, amikor meg nincs senkije, akkor szóba áll veled. De ne haragudj, hogy ezt mondom, de ritka nagy balfa.z vagy, minek vettél neki tévét, ha nem is vagytok együtt? A csicskája vagy semmi más. Azért, mert még nem volt nőd, attól még blöffölhetsz.
2022. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De basszus. Tévét azért vettem neki, mert én álltam a szavam. Meg ha már kibékültünk most ősszel, akkor nem értem hogy most miért nem reagált az smsre. Most megint az jön hogy majd felkeresem meg ez meg az. vagy ő fog keresni mittudomén majd januárba. Ez igy nagyon nem oké. A probléma ott kezdődik, hogy ha szédit más pasikat tegyük fel, mert lehet hogy igy van, akkor miért nekem modnja el a lelki dolgaitól kezdve mindent, miért kér tőlem dolgokat, aztán meg nem válaszol megint az üzenetekre sem.
2022. okt. 10. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Érik a behúzàs és az ezzel járó hiszti.
2022. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert te vagy a lúzer, aki fizet. Egyébként meg nem tudod, hogy mit mond másoknak, lehet a többi is ilyen barátzónás semmiség, akiket szintén lehúz és ugyanazt a szöveget tolja nekik is. Nem vagytok együtt, szóval semmilyen elvárásod nem lehet iránta. Ezért nem is tartozol neki semmivel, használd az eszed és ne engedd, hogy ilyen könnyen kihasználjanak.
2022. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te vagy az akit megkeres ha pénz kell neki, vagy tévé stb

Cserébe 2 hétig jó fej veled meg megigér mindent amit hallani szeretnél aztán mikor megadtál neki mindent akkor eltűnik.

Ha ilyen hülye vagy meg is érdemled a sorsod

Már rég észre kellett volna venned hogy csak kihasználnak. Hogy csak akkor bukkan fel ha kell neki valami.

Te meg mindent elhiszel

2022. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretlek téged, csak sajnos nincs autóm, hogy menjek hozzád. Ha lenne,eskü minden nap ott lennék nálad. Ha veszel nekem, jó sokat tudnánk találkozni, és az nagyon jó lenne. Jaj szerelmem, bárcsak így lenne.

Na?

Hogy tetszik a hülyítés?

Ennyi.

Ha hagyod magad lehúzni, akkor meg is érdemled.

2022. okt. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!