Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak annyi lenne hogy ügye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak annyi lenne hogy ügye nekem van egy ilyen fél éves kapcsolatom és fáj nekem hogy itt ülök vagy állok bármikor a párom mellet inkább néz más lányt mint hogy beszélgessünk vagy engem nézen miért jó ez így neki ???????

Figyelt kérdés

És volt hogy ma itt ültem mellette és a csajt előről hátulról meg nézte és ha én meg nézek fiút le ordít de ha én szarul érzem magam mert lányt néz azt mondja rám beteges vagyok kérlek adjatok valami tippet mit csináljak

Miért csinálja ezt ??

16L



#Miért ilyen a párom?
2022. szept. 11. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is, mindenek előtt tanulj meg normálisan írni és fogalmazni.

Másodszor, hagyd el a franca a gyökér csávódat.

2022. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon gondolkodnék a szakításon, ha a "barátod" folyton más lányokat néz, téged meg leordít, ha azt csinálod, amit ő...
2022. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne asszitálj tovább ebben a kapcsolatban. Sokkal sokkal jobb társat találhatsz.


29/F

2022. szept. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el!
2022. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Egyrészt tanuld meg, nincs olyan szó, hogy "ügye". Az UGYE.


Másrészt tiszteld már magad annyira, hogy kivágod a francba az ilyen verebet. Az a beteges, hogy ezt eltűröd tőle.

2022. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya a barátod hozzád.
2022. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!