Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt szeretné, hogy hívjam őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretné, hogy hívjam őt fel? Nem lenne ijesztő ha írok neki? Hetero lanyok segítség.

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lányal aki a nyári szünet alatt jött dolgozni a céghez ahol dolgozom. Nagyon szép lány és kedves volt mindig amikor beszélgettem vele. Az egyik nap augusztus végén arrol beszélt, hogy már csak pár napig fog dolgozni a cégnél mivel még suli előtt el utazik a családjával. Után el telt 1-2 nap és utolsó nap jött dolgozni. Épp aznap nem dolgoztunk együtt, viszont találkoztunk és beszélgetünk. A nap folyamán másodjára találkoztunk és, akkor kérdezte láttam e a telefonját mert le tette valahová csak nem tudja hova. Így próbáltam neki segíteni, de nem találtam meg. Aztán kérdeztem tőle, hogy megpróbálom meg csörgetni a telefonját és lehet fog csörögni. Ő bele ment oda adta a számát és fel hívtam, de nem lett meg a telefon. Szóval aztán mondta, hogy meg keresi ne aggódjak és meg köszönte, szóval mondtam oké és mentem tovább dolgozni. Majd amikor újra arrafelé mentem rákérdeztem meg e találta a telefont, és mondta, hogy meg lett, az ebédlőben felejtette és meg köszönte nekem. Túl sokat akarok bele látni ha azt mondom, hogy lehet nem vesztette el a telefonját csak valami ürügy kellett neki, hogy meg legyen nekem a száma? Azért gondolom ezt mert amikor segítettem neki keresni ott volt a másik 2 barátnője is akik simán fel hívhaták volna őt és segíthettek volna meg keresni a telefonját, de hozzám jött és a 2 csaj nem is segített neki keresni. Aznap amikor ez megtörtént kicsit furcsáltam az egészet és meg tartottam a számát, de nem írtam hívtam neki azóta. Nagyon ijesztő lenne ha ennyi idő után írnék neki? Mekkora az esély arra, hogy az egészet el tervezte? 18 éves lányról van szó, én pedig 20 éves srác vagyok.

2022. okt. 10. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Ha ezt akarta volna akkor már írt volna vagy hívott volna 🤷🏼‍♂️

Túl sokat látsz bele.


De.


Semmit nem veszítesz ha ráírsz vagy felhívod,legrosszabb esetben lepattint. De hidd el nekem ha nem teszed meg örökre bánni fogod.

Nekem több ilyen is van 🤷🏼‍♂️

2022. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Óóóó barátom, ez volt augusztus végén, most meg már október van!!! Akár szándékos volt, akár nem (szerintem ez utóbbi, ha meg akarta volna adni a számát akkor tett volna rá utalást hogy "trükközés" helyett simán elkérd, megadja neked stb.) eltelt 1.5 hónap!

Ismered a mondást, addig kell ütni a vasat amíg meleg! Nagyon itt lenne az ideje, hogy ráírj egy "hogy vagy típusú" üzit és elkezdj vele kommunikálni.

S nem, nem szerelem, max. valami szimpátia-csíra ha jóban voltatok anno. Az hogy mit hozol ki belőle rajtad múlik, de minél tovább vársz annál jobban halványodni fog benne az emléke.

2022. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, ilyen fiatal lánynál egyáltalán nem biztos, hogy nem arra ment ki amit gondolsz.

Főleg, hogy valóban, miért nem a barátnői csörgették meg.

Bár már valóban jó sokat időztél, de inkább még most írjál egy haveri szintű ráköszönést, érdeklődést, mint egyáltalán semmit.


Viszont nem "meg e találta " hanem: -meg találta-e-.

2022. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!