Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akivel ismerkedsz egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel ismerkedsz egyedül álló auka,de az exe elvileg el van jegyezve?

Figyelt kérdés
Az ex tényleg párkapcsolatban él ,elvileg el is van jegyezve ...Nekem teljesen új ez a helyzet ,még nem volt olyan pasival dolgom ahol lett volna gyerek ... Mire számíthatok ? Előre is nagyon szépen köszönöm a Normális segítséget !!!!n30
2022. okt. 11. 21:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%

Én nem javaslom, a gyerek meg az anyja örök konfliktusforrás lesz. A láthatás korlátozza a közös időtöltést, gyakran az előre megbeszélt és megszervezett programot az utolsó pillanatban lefújják. Nem tudom, hogy viszonyulsz a gyerekekhez, mert ez is fontos tényező. Az biztos, hogy egy gyerekes pasi új barátnője örök második marad.

N

2022. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Az a jobbik eset, ha az exe el van jegyezve.
2022. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Hiába van eljegyezve akkor is örökre az életed része lesz az a nő. Az előző kérdésed alatt már kifejtettem.


Am az előbb még nem tartotta a kapcsolatot az exével, most 2 óra alatt azt is megtudta, hogy el van jegyezve...A gyengébbek (te ) kedvedért: vagy nagyon is szoros a kapcsolata az exével, vagy csak azt mondja amit hallani akarsz, kvázi hülyének néz.


Nagyon buta vagy...Sajnállak, de hát akkor készülj fel, hogy fényesre fogod nyalni egy idegen nő sęggêt és fényesre fogod nyalni más gyerekének a sėggêt, mert ha nem akkor gonosz leszel és a családja ellen hangolod a szegény kicsi pasit. Úgyhogy innentől kezdve az életed : Alázat&Nyelvelés.

2022. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Amíg te magad nem vagy egyedülálló szülő, eszedbe ne jusson megalkudni egy ilyen mozaik famíliával! Egy független ember is épp elég kihívás elé tud állítani, de egy gyerekes...én nem tudnék örök második lenni a gyerek mögött, és nem is kívánnék más kölykéhez és exéhez igazodva, magamat alárendeve élni. Mert ez lesz, különben konfliktus lesz! Nincs az az aranyfarkú, akiért megérné!
2022. okt. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

#3, #4, én is ezt írtam, lepontoztak...

N

2022. okt. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

De most ha valaki azt írja, h rossz tapasztalata van, én meg azt, h nincs rossz tapasztalatom akkor mivan?

Ti megértitek egymást? A gyereket bírod (vagy alapból szereted a gyereket, ha még nem ismered az övét)?

Megkell próbálni, nem minden ex egy harpia és nincs egyforma helyzet.

N 30

2022. okt. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy az ex hárpia, hanem arról, hogy ennyi ember sok egy kapcsolatban. A gyerekkel együtt jár az anyja, és ez rendkívül zavaró.
2022. okt. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

6, Értem amit mondassz, de az alapprobléma, hogy mindegy milyen az ex, akkor az életes része amíg a pasival vagy...És általában senki sem szokott a párja exeivel spanságban lenni, ami nem véletlen. De ebben a helyzetben köteles vagy lenyelni a békát. Persze vannak olyan nők, akiket nem zavar ez a megalázó helyzet, de pl.én fenntartok magamnak annyi autonomiát egy kapcsolatban, hogy én döntsem el kivel tartok kapcsolatok, kivel találkozok minden héten, kivel tartom a szülinapokat stb. És én nem akarnék a párom exével, akkor sem ha normális. Nem kell a harag, sem a gyülkölködés, de a tisztes távot én elvárom, hogy megtartsák az exek.


Meg a gyerek. Van akinek örömöt okoz, hogy számára idegen gyerekeket nevelget, költöget rá, feláldozza apárjával kettesben tölthető időt az ex gyerekének oltárán, de én szintén fenntartom az autonom jogot, hogy milyen gyereknél akarok bevágódni és játszani a jófej mostohamamit és hogy milyen gyerekre akarok költeni, úgy hogy a sajátomtól veszem el az időt és pénzt!


És a jófej exekkel, akivel a legjobb barinők vagytok és az aranyos gyerkőcökkel, akikkel többet törődsz a sajátodnál csak addig szokott működni amíg alárendelt vagy. Ha elmomdod bármivel is a véleményed rögtön ellened hangolják a pasid és mindig az exnek lesz igaz, meg a gyereknek.

2022. okt. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem minden ex hárpia. Én pl. akkor váltam amikor a fiam 5 éves volt. Amikor összejött a mostani feleségével már 10 éves lehetett a fiam. Eleinte vitték 2 hetente, aztán amikor megszülettek a közös gyerekeik, a fiam hanyagolva lett. Én soha nem hívtam őket semmiért, mindent megoldottam egyedül, nem panaszkodtam, én vállaltam ezt. Egy rossz szót nem mondtam az apjára, pedig volt többször is, hogy évente, ha 2x látta őket (most betegek, most ide mennek, most ez-az,...blablabla). Nem volt úgymond igazi apja a gyermekemnek. Mostanra a fiam felnőtt ember, jó a kapcsolata az apjával, a féltestvéreit szereti, az apja feleségével is jól vannak, pedig igazán hanyagolva volt a fiam általuk.

Van amikor az új nő az aki nem szereti a férfi gyerekét, mert a pasit csak magának akarja. Az ilyen ne kezdjen gyerekes pasival.

2022. okt. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
9, Senki sem köteles szeretni más gyerekét! A párját meg jó hogy magának akarja mindenki. De ezért mondom, csak az alárendelt szerepet élvezők kezdjenek ilyenekkel.
2022. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!