Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő ki tudja hozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő ki tudja hozni a férfiből a férfias jellemeket? Egy párkapcsolatban könnyebb a férfiasságot kihozni valakiból, mint egyedül?

Figyelt kérdés
2022. szept. 25. 10:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Definiáld a férfias jellemet pls, mert nem mindegy, hogy mit értesz ezalatt.
2022. szept. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Aki nem férfias egyedül, az párkapcsolatban sme lesz az. Tapasztalat.
2022. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
En is kíváncsi lennék, mit értesz ez alatt
2022. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Egy nő igen, de nem az összes. Amikor talál egy ilyen nőt egy férfi meg akarja tartani.
2022. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Azt fogják írni, hogy ha egyedül nem tudsz férfi lenni, akkor mással sem, tehát megérdemled, hogy ne legyen senkid. Az igaz, hogy egy nő nem fogja megoldani a problémáidat, de van olyan helyzet, amikor paradox módon a férfias döntés népszerűtlenné tesz a nők szemében. Például kiállni a gyengébb mellett, segíteni másoknak. A nők szemében ez lúzerség, ők az agresszorokat imádják. Ha nekik akarnál megfelelni, akkor mindenkibe bele kellene rúgnod, aki nem elég erős, hogy védekezzen. Ez minden, csak nem férfias.
2022. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egy párkapcsolatban nagyobb felelősséget tud vállalni, céltudatos, motivált lesz és úgy érzi így van értelme az életének. Ezekre értettem.
2022. szept. 25. 10:11
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Aki nem ilyen, az sosem lesz ilyen, főleg ha látja, hogy enélkül is összejön neki minden (pl párkapcsolat).
2022. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akárki, akármi állít, egy párkapcsolat nem változtatja meg az ember jellemét.
2022. szept. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ki milyen személyiség! Egy párkapcsolat motiválhat is, de el is kényelmesíthet. Engem például motivál, de valójában csak az lép előre, akiben benne van a hajlandóság. Kell hozzá akarat, öntudat és családi minta is. Az lehet hogy pozitív volt és azt viszi tovább, vagy nagyon rossz volt és pont ezért akar változtatni.


A férfiasság meg mást jelent ha mint ember, egyedül egy társaságban vagy, és mást jelent ha egy nővel vagy párkapcsolatban. A férfiasság fogalma is egy relatív, képlékeny valami, ki mit ért ez alatt, kinek mire van szüksége.

2022. szept. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én férfiként írom, hogy egyes helyzetekben jobban előhozza belőlem, hogy 'férfiasabb' módon viselkedjek. Pl. döntéshelyzetben akkor határozottabb vagyok néha, munkahelyi dolgokat, döntéseket komolyabban tudok venni, ilyenek. Nem változik meg a személyiségem, csak jobban rá tudom venni magam, hogy határozottabb, felelősségteljesebb döntéseket hozzak, mintha csak magam lennék.
2022. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!