Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyképűnek hangzik, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyképűnek hangzik, ha azt mondom, hogy kevés nő tetszik igazán és kevés nővel tudok elképzelni komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mert nem egyszer megkaptam ezt a nagyképű jelzőt. Csak szexelni több nővel tudnék, de együtt lenni hosszabb távra nem sokkal. Nagyképűség az, hogy szeretnék valaki mellett boldog lenni és majd családot alapítani?
2022. okt. 12. 08:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem, ráadásul mindenki sz444rik rá, hogy mit mondasz!
2022. okt. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Én pont ilyen vagyok csak nőben.
2022. okt. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Ennek semmi köze a nagyképűséghez, kb az lenne a normális amit leírtál.
2022. okt. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
40%

Detto ilyen vagyok nőben!

Csak nálad ez a következőt jelenti:


Dugni jó barki, ha p*ncija van


Komoly kapcsolatra: legyen vekony, fiatalszéparcuszéphajucsinos, természetesen kuss a neve, szédületes karriere van, intelligens, okos de csak annyira, hogy ne jojjön rá mekkora suttyó vagy, a házimunka 100%át megcsinálja, egyedül, mert a nődóga, de persze ahogy irtam, dolgozik munkahelyen is. Stb.

2022. okt. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
#4 OK
2022. okt. 12. 08:41
 6/29 Noren1989 ***** válasza:
22%

Ameddig ez képzelgés, bàrmit mondhatsz.


És jól tudjuk, hogy csak és kizàrólag az.

2022. okt. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Igazából én teljesen jól megvagyok egyedül, el tudom tartani magamat, szabadidőmet kitöltöm otthoni, kinti programokkal, persze boldogabb lennék egy megfelelő társ mellett, de nem mindenáron kell társ.
2022. okt. 12. 09:17
 8/29 GFman ***** válasza:
81%

#4 Azért így ismeretlenül nem biztos, hogy ezek jellemzőek a kérdezőre.

Engem pl. pont nem érdekel, hogy bolti eladó vagy marketing manager!Nem kell, hogy csillogjon villogjon otthon minden(munka mellett amúgy sem várnám el) egy mosógépet én is be tudok kapcsolni stb.! Ami a külsőt illeti nekem nincs sörhasam, aputestem, nem redőzik rajtam a háj így nyilván olyan társat keresnék aki külsőre is megfelel, ettől még nem a Miss Universe-nek kell lennie!Viszont az tény, hogy alkalmira nem válogatsz úgy, mint egy normális párkapcsolatra, de a "dugni jó bárki" ott sem mindenkinél igaz!

2022. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
Ebben semmi nagyképűség nincs. Inkább az a fura ha valaki a fordítottja ennek
2022. okt. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
#8 Ennyi! Most éppen egy olyan nő tetszik aki még a szüleinél él kis lakásban és nem karrierista, engem ez nem zavar. Igaz vékony és csinos, de ezért szégyelljem el magam és azért is, mert nem kéne elhízott nő?
2022. okt. 12. 09:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!