Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a személyisége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a személyisége tetszik de a külseje nem?

Figyelt kérdés

Van egy tök vicces, közvetlen srác a munkahelyen. Egy héten kb 2x szoktunk össze futni ott mert úgy vagyunk beosztva. Észre vettem, hogy közeledik hozzám de eddig még nem voltam benne biztos teljesen.

Busszal szoktam járni de megkérdezte ne vigyen-e haza. Beszélgettünk, stb. Aztán írt is pedig eddig sosem írt. Ez így megy már két hete. Meg elég komolyak a témák, fura ez az egész. Szóval tényleg érzem, hogy tetszek neki.

Nagyon rendes, sok mindenről tudunk beszélgetni, vicces, az arca is tetszik, helyes arcra, de az alakja nem.

Amikor nekem egy ismerkedés során közölték, hogy ha híznék 5 kg-ot akkor jönne csak össze velem a srác akkor fel voltam háborodva és le is zártam vele az ismerkedést mert komolyan mondta.

Nem várhatom tőle hogy miattam fogyjon és járjon edzeni de így maga az alkata nem tetszik. És mindig a sportosabb emberek tetszettek.

Voltam már hasonló helyzetben és nem tudom így mennyire érdemes továbbra is “ilyen közel” engednem magamhoz…ami lehet számára félre érthető ha mégsem lesz ebből semmi.

Mit tegyek szerintetek?



2022. okt. 5. 04:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Semmiképpen. Maradjon barát. A testi vonzódás alap.

Tehát fokozatosan tartsd meg a 3 lépést. Ne vedd igénybe a szolgáltatásait, mondd meg, hogy nagyon kedves, de nem élhetsz vissza a kollégiális gesztusaival, nem tudod mivel viszonozni, nem akarod kihasználni.


Ha rátérne a lényegre, hogy amúgy is találkozna veled, akkor mondd, hogy nagyon jól esik a kedvessége, de eléggé elfoglalt vagy, barátod van, jöttök-mentek.


Ez kegyes hazugság. Nagyon fontos, hogy ne alázd meg.

2022. okt. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Kettős érzések vannak bennem mert a napokban már kerestem a tekintetét, mindig néztem nincs-e a közelembe. Össze mosolyogtunk, ő is nézett engem. És ha az arcát néztem úgy éreztem tetszik nekem ez az ember. A kocsiban a humorát is meg szoktam tapasztalni, jót lehet vele beszélgetni.

Hát nem tudom… kicsit mint ha vonzódni kezdtem volna hozzá de lehet ha levenné a ruháját már nem így érezném. Nem tudom.

Soha nem tetszettek egyébként úgy igazán az exeim így testre, de vékonyabbak voltak. Tudtam ettől függetlenül vonzódni hozzájuk

2022. okt. 5. 05:11
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez pont fordítva volt. Az eddigi összes párom testesebb volt.

Soha nem vonzódtam a vékony férfiakhoz.

Aztán megismertem a vőlegényemet. Kedves, udvarias, jó humora, mindig megnevettet. Élveztem a társaságát. De ott volt bennem hogy ő nem az "esetem".Mire eljutottunk a szexig én már annyira szerelmes voltam, hogy nem zavart hogy vékony.

2022. okt. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
De amúgy, a személyisége és az arca meg tud fogni annyira, hogy idővel ne érdekeljen a testalkata. Ha nem kórosan elhízott vagy nagyon durván sok a felesleg rajta, én azért adnék egy kis időt a dolognak, hátha.
2022. okt. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Noren1989 ***** válasza:
26%

Szerintem baràt se legyen.


A normàlisabb emberek egy idő utàn megelégelik, ha üres kapura se rughatnak gólt, ha érted.

2022. okt. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%
Nektek nőknek a külső vonzalom a legfontosabb. Ha külsőre nem tetszik, úgysem fogsz beleszeretni.
2022. okt. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Jó a személyisége, de nem vonzódsz hozzá = barát


Nem passzol a személyisége, de vonzódsz a külsejéhez = szexkapcsolat


Jó a személyisége és vonzódsz hozzá = párkapcsolat

2022. okt. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Az alkatan tud valtoztatni ha akar. Ironikus lenne ha lefogyna, te utana eselyt akarnal adni neki es offolna.
2022. okt. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező...ez attól függ, hogy te lelkiekben valójában hogyan vagy összerakva.


Vannak emberek, akiknek a belső vonzódás képes felülírni a külsővel kapcsolatos elvárásokat. Akiknél a szex alapja a lelkiség, - vagyis a szexhez kellenek a komolyabb érzelmek - azoknál fordul elő, hogy hiába nem nyerő a külső, a belső megismerése valódi vonzódást hozhat.

2022. okt. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

#9

Szerintem mindenki ilyen - de csak bizonyos kereteken belül. Pl. lehet hogy a személyiség felül tud írni 5-10 kilót, de 30-at már nem, akkor már ha megszakad sem tudsz vonzódni hozzá. Vagy lehet hogy bejön egy karakteres, objektíven szépnek nem mondható arc, ami a személyiség ismerete nélkül nem tetszene, egy másik, nem kevésbé szép arc viszont menthetetlenül lenullázza a libidódat.


Ha jólesik arról ábrándozni, hogy hozzád ér, átölel, megcsókol, akkor érdemes lenne esélyt adni a dolognak. Viszont ha minden fizikai kontaktus gondolata egy kicsit nyehhh, akkor vonulj vissza.

2022. okt. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!