Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért baj ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért baj ha egy külsőre átlagos pasi átlag feletti barátnőt szeretne, ha állítólag a nők alapból nem annyira vizuálisak mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Csak azért hozom elő a pontozást hogy legyen viszonyítási alap. Ha egy olyan férfi aki külsőre (leginkább arcra értem) átlag 6/10 olyan nőknél próbálkozik akik 8-9/10, de fejben egy hullámhosszon vannak, akkor is hátrányból indul?


Ezt azért kérdezem mert látni itt olyan válaszokat nőktől hogy "mindenki a saját szintjén keresgéljen, és sok pasi felülpozicionálja magát", de azt nem írják oda hogy ezt a külsőre is, vagy inkább csak a belsőre értették.



2022. okt. 14. 14:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%
De vizuálisak.
2022. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
98%
Miért elterjedt az, h mi nők nem vagyunk vizuálisak?
2022. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
97%

"ha állítólag a nők alapból nem annyira vizuálisak mint a férfiak?"


Ezt honnan veszed, kérdező?

2022. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
98%
Már abból le kéne vágni, hogy a nők ugyanolyan vizuálisak, hogy magas, jóképű színészek vannak a romantikus filmekben, nem Joe Pesci.
2022. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
98%
Anyukád hitette veled ez ezt a f*szságot, hogy nyugodtabb legyen az álmod vagy ki?
2022. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
97%
Ezt ki mondta? A pocakos Shrek és társai erőltetik ezt, hogy nekünk nem kéne hogy számítson a külső.
2022. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem senkit sem érdekel, hogy te milyen barátnőt akarsz. Te dolgod.
2022. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy egyáltalán nem vizuálisak a nők, hanem hogy nem olyan szinten mint a férfiak. Szerintem a nők fantáziája nem indul be egy jóképű, helyes pasitól úgy mint a férfiaknak egy szép nőtől. Sok nő írta itt is hogy elsőre egyáltalán nem tetszett nekik egy pasi, de aztán megismerték és összejöttek vele mert belsőre megfogta őket. Egy férfinál ilyen azért nem nagyon van. Ha a nő nem szép a szemünkben, vagyis ha arcra nem fog meg akkor eléggé felejtős a dolog.


Ez az amire választ szeretnék kapni. Mi van olyankor ha egy olyan pasi próbálkozik nálatok akit nem tartotok helyesnek, jóképűnek, de közben jófej.

2022. okt. 14. 15:55
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
#8: ha az én ízlésem szerint (ami részben eltér a közízléstől) nem jóképű, akkor korrekt és egyenes módon azonnal elküldöm. Ha rákérdez az okára, közlöm vele, hogy azért, mert ő maga (a külseje) nem tetszik. Részletekbe viszont nem lennék hajlandó belemenni, mert nincs kedvem senkit szétfikázni.
2022. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
93%

Előző voltam


"de közben jófej."


Ez miben merül ki? Tud smúzolni?

2022. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!