Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőcsábászok ki mernének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőcsábászok ki mernének kezdeni olyan nővel, akinek a milliomos bátyja állítólag kapcsolatban van olyan amerikai gengszter bandákkal, mint például a Crips?

Figyelt kérdés
Jó buli lenne, vagy félnének, hogy ha megbántják a nőt, akkor jön értük a fekete kocsi, ahol kicsit "elbeszélgetnek" velük?
2022. márc. 9. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Kb 14 éves lehetsz a kérdés logikája kapcsán.

Menjél azt tanuljál még, a gondolkodásodnak érnie kell még, nagyon gyerekes volt ez.

2022. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azok mind fogyatékosok. Ennél ezerszer normálisabb, félelmetesebb "bandák" vannak mindenfelé.


Meg am.., apámnak van egy múltja, szóval a milliomos bátynak kéne félnie tőlem, nem fordítva.

2022. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Exem alfahím típus(külföldön éltünk együtt, ő orosz, rossz arcokkal bandázik)

Amikor elkezdett lekezelni, megesett hogy megfenyegettem, hovy te azt látod ugyan itt kint rajtam hogy kapcsolatrendszereim sincsenek, de nem tudod, én kiket ismerek otthon (magyarok), szóval csak vigyázzon a szájára.


Helyből becsicskult, es azt kezdte mondogatni, mennyire igy meg ugy szeret!

2022. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

*Amugy egy blöff volt a részemről csak, de helyből bevált.


Amugy sem gondolt engem ő egy ártatlan naiv kislánynak. Egyszer majdnem szívinfarktust kapott mert azt hitte elrabolom a kocsiját, es hazahozom

2022. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Kérdésre: nem is hogy ki mernének e kezdeni olyan nővel, hanem inkább az ilyen nő nekik a kihívás megkapni. Aki ugy simán helyreteszi őket ha kell. Ott kezdődik csak az egyenrangúság.


Az orosz exem amugy szabályosan bűnöző is volt.

Hát jóval kezdett;)

2022. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Az orosz exem amugy szabályosan bűnöző is volt"



A nok vonzalma amoralis....



37F incel

2022. márc. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Kezdetben en szóba sem álltam vele. Mert ismertem.

Úgy utasítottam el folyamatosan ahogy azt meg soha senkinel nem tettem.


Irdatlan sokat izzadt értem ahhoz is csupán, hogy egyaltáln 5 percre szóba álljak vele és meghallgassam!


Csesztette az egóját hogy nem kap meg. Emberére talált.


Pont nem akartam egy bűnöző alfahímet magamnak. Rengeteg mindent le kellett tennie ahhoz hogy en csupán egyetlen szavát is elhigyjem. Nemhogy még bízzak is benne. Es nemhogymég vele is járjak!!


Nem a nullárol indult nálam hanem a minuszbol.


Es saját magam sem hittem volna el ha nekem mondják, hogy mi lesz köztünk.

2022. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nőcsábaszoknak a kemény dio A NŐ.
2022. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!