Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most minek kellett? 23N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most minek kellett? 23N

Figyelt kérdés
Van egy srác a múltamból, (csak randiztunk, nem volt szex)aki mostanában elég gyakran üzenget. Semmi komoly, de mégis tudni akar mindenről. Ma azzal írt rám hogy van két ingyen jegye egy eseményre. Én 1 éve kapcsolatban vagyok, így egyértelmű hogy nemet mondtam. Aztán mondta hogy a nőK(!!) akiklel szokott szexelni, nem érnek rá. Én meg csak néztem magam elé, hogy ez az ember valójában mit akar?? Több csaj is van az életében, hogy jövök én a képbe? Minek írogat, ha összejár szexelni nőkkel?

2022. okt. 14. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Miért teszel fel ilyen kérdéseket, ha nem érdekel?
2022. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
unatkozik csak. Menni akart valamelyikkel az eseményre amelyik épp ráér.
2022. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 NTBS ***** válasza:
100%
Szeretne téged is megkapni.
2022. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Szexelni akar, mások nem érnek rá, gondolta hátha vevő leszel rá.
2022. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószíűleg nincs senkije, elszalasztott lehetőségként emlékszik rád, szeretne "bepótolni" téged.
2022. okt. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Minek agyalsz?

NEM és kész.

2022. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bukónak élte meg, hogy visszautasítottad, és menteni akarta a sz@ros kis egóját, hogy amúgy ő több mindenkit dug. De szerintem senkit. Téged próbált.
2022. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Féltékennyé akart tenni, mint látod, működött.
2022. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Minek írogat, ha összejár szexelni nőkkel?"


Erre meg csak annyit, hogy minek válaszolsz ha "Én 1 éve kapcsolatban vagyok", miközben egyértelműen le akar varrni.

2022. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!