Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Masfel hete vagyunk egyutt de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masfel hete vagyunk egyutt de lefekudtunk par napja. szerintetek nem kellett volna? 20 eveinkben jarunk.

Figyelt kérdés
Egy kicsit elvont a barátom elfoglalt de ha mondtam neki hogy találkozzunk mindig találkoztunk csak mindig én kerestem inkább sztem az elfoglaltság miatt...de legszivesebben minden masodik nap vele lennék. Most egy beulos helyet beszeltunk vicces lenne hq mqr nem akarna majd jönni mert attól félek nehogy felszívódjon de azt mondta ettől ne féljek.
2022. aug. 23. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megtörtént ami megtörtént, most már ne görcsölj rajta, pláne ne görcsölj előre. Ha nem jelenik meg a randin, akkor elkezdhetsz aggódni, de addig minek? Csak magadnak ártasz vele.

Mi első hivatalos randin lefeküdtünk, ennek 10+ éve, azóta is együtt, nem ezen múlik.

2022. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Le van szarva. Ha jólesett, már megérte, akármi is lesz. Ami most van, az a biztos minden esetben
2022. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazad van. Ha megtörtént megtörtént.
2022. aug. 23. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!