Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért àlmodok még sokszor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért àlmodok még sokszor a volt kollégàmról?

Figyelt kérdés

Kb mar 4 éve nem dolgozom azon a munkahelyen,ahol ő volt.


De azóta pàr hetente szoktam vele àlmodni,hogy csókolózunk-szexelünk.

Ma éjszaka azt àlmodtam,hogy csak úgy összebújtunk egy àgyban és izzott köztünk a levegő és szexre készültünk majd felébredtem.

És amikor felébredtem,akkor annyira hiànyzott,hogy nagyon rossz kedvem lett.

Neki màr akkor is amikor egyutt dolgoztunk volt egy tobb eves kapcsolata és kamu facebookrol szoktam őt nézegetni,és még mindig azzal a csajjal van egyutt.


Amikor egyutt dolgoztunk,akkor sokat flörtölt velem és így utólag visszagondolva csomó olyan megjegyzést tettek a kollégàink,hogy mennyire bejövök neki.

Nekem pl ilyeneket mondott,hogy nem masszíroznàm meg? Meg hogy nagyon jo illatu a parfumom.



Nekem 3 éves kapcsolatom van,ami mai napig tart és elég gàz érzés ,hogy a pasim mellett a volt kollégàmról àlmodok.


Veletek történt màr ilyen?


Az a furcsa ebben az egészben hogy rengeteg fiu tetszett meg jartam kb 10 fiuval de egyel sem almodok soha mindig csak vele egyedul.


Veletek tortent mar hasonlo?

Koszi,ha valaki valaszol 🙂


2022. okt. 14. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
A pasid megütötte veled a főnyereményt *.*
2022. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért?
2022. okt. 14. 20:26
 3/3 Noren1989 ***** válasza:
29%
Na vajon?
2022. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!