Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van rendszeresen szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van rendszeresen szexuális álmom a 30 évvel idòsebb kollegámról?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátok vagyunk, meg tudom h tetszek neki, ezt sokszor mondta már.


Nekem eszembe sem jutna vele kezdeni, már csak azért sem, mert egyrészt férjnél vagyok, másrészt a barátnőm volt férje, továbbá idős is hozzám.


De rendszeresen álmodok vele. Ma reggelre is azt álmodtam, hogy csókolózunk, majd utána kielégitett oràlisan. Arra ébredtem, hogy orgazmusom van.


Nem èrtem miért álmodok vele ilyen sokszor.


2017. aug. 17. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
told oda a kis sunádat neki ebéd közben
2017. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem eleve izgalmas ez a korkülönbség. Pont azért, amit írsz, mert egy csomó dolog szól ellene, amiért ilyet nem lehet. Igazából, ha nem megy át az ember a saját neméhez ez az egyedüli, ami kicsit tilos és mégsem olyan, amit szemétség megcsinálni, mint egy megcsalást.
2017. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
40 vagy ő meg 70 ?
2017. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem én 33 ő meg 63
2017. aug. 17. 14:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg a férjeddel foglalkozz. Az ilyen álmok arra utalnak, hogy nincs valami rendben köztetek, legalábbis nem ég az a bizonyos tűz. Előbb-utóbb konfliktusokhoz vezet.
2017. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom sokat kattogsz a dolgon és az agyad ezeket az információkat dolgozza fel, amikor álmodsz. Szerintem ezért lehet.
2017. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát nem tévedtem túl sokat...


63 éves ember csak úgy odanyögi egy férjes nőnek hogy tetszel Bébi ??? nincsen felesége az öregnek ?


Leakarsz vele feküdni ? ebből nálam az jön le, hogy beindultál rá, őrá gondolsz...és hopp az álmodban is ő volt, sőt dugtatok, sőt el is élveztél..DD Nem semmi


Apakomlexusod van ? amugy mit mondtál neki, mikor mondta neked hogy bejössz ??

2017. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha szex van az álomban az halált jelent.Talán az övét nemsokára?
2017. aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akarnék belerondítani az életedbe de ki tudja mit hagysz ki és ki tudja h bánni fogod-e. Pl ha egyszer kiderül hogy a férjed lekúrt egy 18 éves tinicicát. :D Ha izgat akkor szerintem belefér csak soha ne derüljön ki. Ettől még minden más marad annyiban. Az asszony is mondta h neki egyszer még meglesz a 2 férfi egyszerre. Mondtam neki h én nem tudnék ilyenben részt venni így bármit is csinál én ne tudjak róla és ne változzon köztünk semmi sem. :)
2017. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!